Szukaj

BANACHOWSKI Waldemar

lek. weterynarii, Przychodnia Weterynaryjna, weterynarz

Centrum ZOOLOGICZNE

nasi pacjenci czują się pewnie

od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00
w soboty 9:00 - 15:00

GABINET WETERYNARYJNY

OFERUJE PROFESJONALNE:

badanie oraz leczenie zwierząt
szczepienia przeciw wściekliźnie oraz inne szczepienia profilaktyczne
zabiegi chirurgiczne (np. sterylizacje, kastracje,cesarskie cięcia)
zabiegi stomatologiczne (np. usuwanie zębówi kamienia nazębnego)
badania (krwi, moczu, kału, zeskrobiny ze skóry)
porady, układanie diet specjalistycznych
badania USG

Lek. wet. Waldemar Banachowski

W 2001 roku uzyskał dyplom Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Po studiach rozpoczął własną działalność gospodarczą świadcząc usługi weterynaryjne na terenie Wrocławia i okolic. W 2004 roku przeniósł się do Brzegu otwierając swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Od 2006 roku zajmuje i opiekuje się bezdomnymi zwierzętami z terenu miasta Brzeg, a od 2009 roku także z terenu Gminy Skarbimierz. Członek Brzeskiego Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt.

Uczestnik wielu konferencji w zakresie chirurgii, anestezjologii i terapii małych zwierząt. Pasje zawodowe to chirurgia i dermatologia zwierząt małych. Doktor każdą wolną chwilę stara się aktywnie spędzić z rodziną. Jego pasje pozazawodowe to sporty zimowe i siłowe, oraz podróżowanie, na które, niestety, ciągle brak czasu.
 
Lek. wet. Mirosław Dymała
 
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Wydziału Biologii Hodowli Zwierząt – kierunek zootechnika Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał m.in. na Torze Wyścigów Konnych na Partynicach we Wrocławiu oraz na Katedrze Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Pasje zawodowe Mirka to choroby wewnętrzne małych zwierząt i zwierząt egzotycznych oraz weterynaria zwierząt dużych ze szczególnym uwzględnieniem koni i bydła.
Pasje poza zawodowe to boks, siatkówka, akwarystyka i terrarystka. Doktor z uśmiechem na twarzy dodaje, że ma zwierzęta z każdego kontynentu, oprócz Antarktydy.
 
Alicja Banachowska
groomer
 
Dyplomowana groomerka posiadająca certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu. W 2008 roku otworzyła pierwszy salon fryzjerski dla zwierząt w Brzegu, który aktualnie prowadzi z mężem. Świadczy różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne psów i kotów, m.in. strzyżenie wg standardów FCI oraz na życzenie klienta, trymowanie, kąpiele (w tym lecznicze), czesanie i rozczesywanie. Poza pracą oddaje się pasjom kulinarnym, wychowywaniu dwójki wspaniałych dzieci oraz podróżowaniu z mężem.
 
Magdalena Moskała
 
Z gabinetem weterynaryjnym związana od 2007 roku. Członek Brzeskiego Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt. Od wielu lat współpracuje i pomaga brzeskiemu przytulisku w poszukiwaniu nowych domów. Dzięki jej pomocy i opiece ponad 70 psów trafiło już do nowych rodzin. Szczególną troską otacza psy stare i schorowane. Pracuje jako pomoc weterynaryjna w gabinecie Dr Banachowskiego i jako sprzedawca w sklepie zoologicznym. Jej największą życiową pasją są zwierzęta i pomoc jaką może im przynieść.
 
 

Zapraszam: poniedziałek - piątek 09:00 - 20:00

prosimy o telefoniczną rezerwację
telefon 77 544 32 46

sklep zoologiczny

• karmy dla psów i kotów, np. ROYAL CANIN, EUKANUBA, IAMS itp.
• zabawki, podłoża
• klatki, akwarystyka

poniedziałek - piątek: 09.00 - 20.00
w soboty: 9.00 - 15.00
BRZEG, ul. STAROBRZESKA 12

telefon 77 544 32 46

 • "PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO SWOICH PACJENTÓW, SERDECZNOŚĆ I KOMPETENCJA .SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA URATOWANIE ŻYCIA NASZEJ LUNCE!!!"

  IWONA WANTUCH

  Dodaj Twoją opinię
 • "Szybka i profesjonalna obsługa, podchodzą do mojego pupila z uczuciem. Uważam że w Brzegu nie ma lepszych specjalistów, po za tym współpracują w brzeskim przytuliskiem czyli posiadają dużą empatie. Gorąco polecam. "

  Soliński Krzysztof

  Dodaj Twoją opinię
 • "Profesjonalna obsługa super podejście do zwierząt Polecam!!!"

  Rafał Kołodziej

  Dodaj Twoją opinię
 • "Profesjonalna obsługa super podejście do zwierząt Polecam!!!"

  Rafał Kołodziej

  Dodaj Twoją opinię
 • Szybki i stały kontakt

  Zawsze się z nami skontaktujesz.
 • Gwarancja jakości

  Wysoka jakość usług i produktów.