Szukaj

BIURO RACHUNKOWE

Jolanta Maliszewska

BIURO RACHUNKOWE

Jolanta Maliszewska


 

Witamy na stronie naszego biura

Jesteśmy doświadczonymi księgowymi z wieloletnim stażem na rynku i szerokim gronem zadowolonych klientów. Zdobywaliśmy doświadczenie w firmach handlowych, produkcyjnych, bankowości oraz w księgowości aptecznej. Posiadamy również doświadczenie w tworzeniu programów komputerowych do obsługi księgowości, zatem znamy wszystkie tajniki prowadzenia różnorodnych form rozliczeń księgowych.

Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów nr. 29967/2008, uprawniający do usługowego prowadzenia biura rachunkowego. Posiadamy również polisę OC, zatem Państwa rozliczenia są pod dobrą opieką.

Stawiamy sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkowo-kadrową swoich klientów. Rozliczenia w naszym biurze prowadzimy z wykorzystaniem nowoczesnych programów komputerowych, biuro jest też przygotowane do składania deklaracji podatkowych i deklaracji ZUS drogą elektroniczną.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, jesteśmy do Państwa dyspozycji również w godzinach popołudniowych i wieczornych, a także w soboty lub niedziele. W razie potrzeby odbierzemy od Państwa dokumenty i przekażemy informacje zwrotne (przelewy, zestawienia) w promieniu 20km od siedziby firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura.