Szukaj

ROZKŁAD BUS NAMYSŁÓW–OPOLE

 WAŻNY OD: 01.10.2014r

KIERUNEK: z NAMYSŁOWA  DO  OPOLA                       

PRZYSTANKI

GODZ. ODJAZDU

NAMYSŁÓW

UL. BOH. WARSZAWY (PRZY MARKECIE „LIDL)

UL. JANA PAWŁA II (PRZY CMENTARZU)

 

05.30D; 06.10D; 06.40S; 07.45L; 09.40D; 11.15L; 12.50D; 14.15D; 15.40L

KIERUNEK:  Z OPOLA  DO  NAMYSŁOWA

PRZYSTANKI

GODZ. ODJAZDU

OPOLE

- Przystanek MPK –ul. Kołłątaja (przy PKS)

- Przystanek MPK-ul. Oleska (przy Galerii Solaris)

- Przystanek MPK Rondo- ul Książąt Opolskich
  (przy aptece „Na Rondzie”)

07.00D; 07.55D; 09.35L; 11.05D; 13.10S; 14.15L; 15.15D; 16.15D; 17.15L

LEGENDA: 

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; 
S - Kursuje w dni nauki szkolnej

L - Kursuje od pon.  do soboty;
Nie kursują 24.XII; 31.XII; oraz w Wielką Sobotę

Cena biletu do Opola – 8,50zł (uczniowie – 7,50 zł),  Miesięczny – 265zł (uczniowie 180 zł)

PRZEWÓZ OSÓB GINTRANS PIOTR NOWAKOWSKI. TEL: 607 127 740

NAMYSŁÓW - OPOLE

NAMYSŁÓW

 

05.30

06.10

06.40

07.45

09.40

11.15

13.10

14.15

15.40

ZIEMIEŁO.

 

05.34

06.14

06.44

07.49

09.44

11.19

13.14

14.19

15.44

JASTRZĘBIE

 

05.36

06.16

06.46

07.51

09.46

11.21

13.16

14.21

15.46

BIESTRZYK

.

05.40

06.20

06.50

07.55

09.50

11.25

13.20

14.25

15.50

ŚWIERCZÓW

 

05.43

06.23

06.53

07.58

09.53

11.28

13.23

14.28

15.53

MIEJSCE

 

05.45

06.25

06.55

08.00

09.55

11.30

13.25

14.30

15.55

KROGULNA

 

05.47

06.27

06.57

08.02

09.57

11.32

13.27

14.32

15.57

ZIELINIEC

 

05.49

06.29

06.59

08.04

09.59

11.34

13.29

14.34

15.59

POKÓJ

 

05.52

06.32

07.02

08.07

10.02

11.37

13.32

14.37

16.02

ŁADZA

 

06.01

06.41

07.11

08.16

10.11

11.46

13.41

14.46

16.11

KUP,

 

06.06

06.46

07.16

08.21

10.16

11.51

13.46

14.51

16.16

DOBRZEŃ WLK.

06.14

06.54

07.24

08.29

10.24

11.59

13.54

14.59

16.24

DOBRZEŃ MAŁY,

06.18

06.58

07.28

08.33

10.28

12.03

13.58

15.03

16.28

BORKI

 

06.21

07.01

07.31

08.36

10.31

12.06

14.01

15.06

16.31

CZARNOWĄSY

 

06.24

07.04

07.34

08.39

10.34

12.09

14.04

15.09

16.34

OPOLE 

       

06.40

07.20

07.50

08.55

10.50

12.25

14.20

15.25

16.50

 

OPOLE - NAMYSŁÓW

OPOLE 

 

07.00

07.45

09.35

11.05

13.10

14.15

15.15

16.15

17.15

CZARNOWĄSY

 

07.16

08.01

09.51

11.21

13.26

14.31

15.31

16.31

17.31

BORKI

 

07.19

08.04

09.54

11.24

13.29

14.34

15.34

16.34

17.34

DOBRZEŃ

MAŁY

07.22

08.07

09.57

11.27

13.32

14.37

15.37

16.37

17.37

DOBRZEŃ WLK.

 

07.26

08.11

10.01

11.31

13.36

14.41

15.41

16.41

17.41

KUP

 

07.34

08.19

10.09

11.39

13.44

14.49

15.49

16.49

17.49

ŁADZA

 

07.39

08.24

10.14

11.44

13.49

14.54

15.54

16.54

17.54

POKÓJ

 

07.46

08.31

10.21

11.51

13.56

15.01

16.01

17.01

18.01

ZIELENIEC

 

07.50

08.35

10.25

11.55

14.00

15.05

16.05

17.05

18.05

KROGÓLNA

 

07.52

08.37

10.27

11.57

14.02

15.07

16.07

17.07

18.07

MIEJSCE

 

07.54

08.39

10.29

11.59

14.04

15.09

16.09

17.09

18.09

ŚWIERCZÓW

 

07.56

08.41

10.31

12.01

14.06

15.11

16.11

17.11

18.11

BIESTRZYK.

 

07.59

08.44

10.34

12.04

14.09

15.14

16.14

17.14

18.14

JASTRZĘBIE

 

08.03

08.48

10.38

12.08

14.13

15.18

16.18

17.18

18.18

ZIEMIEŁOWICE

 

08.06

08.51

10.41

12.11

14.16

15.21

16.21

17.21

18.21

NAMYSŁÓW

 

08.10

08.55

10.45

12.15

14.20

15.25

16.25

17.25

18.25

 

 
OBSŁUGUJEMY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
serdecznie zapraszamy!

  • "Moje zdanie o firmie jak najbardziej pozytywne :) Uprzejmi kierowcy, busy zadbane i czyste, a przede wszystkim taniej i szybciej niż autobusami PKS NAMYSŁÓW. Polecam! :)"

    Podróżny

    Dodaj Twoją opinię
  • "bardzo duzo ludzi jezdzilo tym pierwszym kursem ktorego zlikwidowali 4.45,duzo ludzi z Pokoju jezdzilo,bardzo prosimy by wrocil ten kurs"

    ania

    Dodaj Twoją opinię
  • "Szybko, komfortowo i tanio ! Polecam"

    Student

    Dodaj Twoją opinię
  • "Moja opinia jest niestety negatywna ponieważ , Pan kierowca , który jeździ co tydzień o 6:10 z namysłowa do opola , niestety wystawia bilety do opola za 1,50 zł , a każdy z pasażerów płaci po 7,50 zł . Ludzie ostrzegam patrzcie za ile został wystawiony wasz bilet . Jeszcze musze powiedzieć o jednym, naprawcie tą cholerną rurkę która służy do utrzymania równowagi w trakcie jazdy , ona już od roku wypada i kilka razy zgłaszałam ten fakt kierowcy , ale jak widać nikt nic nie robi sobie z tego. Piszę tą opinie w imieniu wszystkich pasażerów !!"

    Magda

    Dodaj Twoją opinię
  • "Takie Coś jak "Bus namysłów" nie powinno jeździć trasą Namysłów-Opole i z powrotem. Kto dał zezwolenie? To jest kpina. Trasa w jedną stronę wynosi 60 km i w jakich warunkach - ciasno, brak wentylacji, nie jest wygodny, wrak śmierdzący i w cale nie jest tani. Kierowca nawet bierze miejsca stojące za ta samą cenę co miejsce siedzące. Kpina z pasażerów i ludzie godzą się na takie warunki podróżowania."

    pasażer

    Dodaj Twoją opinię
  • Szybki i stały kontakt

    Zawsze się z nami skontaktujesz.
  • Gwarancja jakości

    Wysoka jakość usług i produktów.