Szukaj

ROZKŁAD BUS NAMYSŁÓW–OPOLE

KIERUNEK Z OPOLA DO NAMYSŁOWA

LEGENDA:

L

D

D

L

D

L

D

D

D

OPOLE

06.10

07.00

07.45

10.10

11.05

14.15

15.15

16.15

17.15

CZARNOWĄSY

 

06.26

07.16

08.01

10.26

11.21

14.31

15.31

16.31

17.31

BORKI

 

06.29

07.19

08.04

10.29

11.24

14.34

15.34

16.34

17.34

DOBRZEŃ

MAŁY

06.32

07.22

08.07

10.32

11.27

14.37

15.37

16.37

17.37

DOBRZEŃ

WIELKI

06.36

07.26

08.11

10.36

11.31

14.41

15.41

16.41

17.41

KUP

 

06.44

07.34

08.19

10.44

11.39

14.49

15.49

16.49

17.49

ŁADZA

 

06.49

07.39

08.24

10.49

11.44

14.54

15.54

16.54

17.54

POKÓJ

 

06.58

07.48

08.31

10.56

11.51

15.01

16.01

17.01

18.01

ZIELENIEC

 

07.00

07.50

08.35

11.00

11.55

15.05

16.05

17.05

18.05

KROGÓLNA

 

07.02

07.52

08.37

11.02

11.57

15.07

16.07

17.07

18.07

MIEJSCE

 

07.04

07.54

08.39

11.04

11.59

15.09

16.09

17.09

18.09

ŚWIERCZÓW

 

07.06

07.56

08.41

11.06

12.01

15.11

16.11

17.11

18.11

BIESTRZYKOWICE

 

07.09

07.59

08.44

11.09

12.04

15.14

16.14

17.14

18.14

JASTRZĘBIE

 

07.12

08.03

08.48

11.13

12.08

15.18

16.18

17.18

18.18

ZIEMIEŁOWICE

 

07.16

08.06

08.51

11.16

12.11

15.21

16.21

17.21

18.21

NAMYSŁÓW

 

07.20

08.10

08,55

11.20

12.15

15.25

16.25

17.25

18.25

 

LEGENDA:
D – Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;
L – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, Nie kursują 24.XII, 31.XII oraz w Wielką Sobotę

KIERUNEK Z NAMYSŁOWA DO OPOLA

 

LEGENDA:

L

D

D

L

D

L

D

D

D

NAMYSŁÓW

 

04.45

05.30

06.10

07.45

09.40

11.55

13.10

14.15

15.40

ZIEMIEŁOW.

 

04.49

05.34

06.14

07.49

09.44

11.59

13.14

14.19

15.44

JASTRZĘBIE

 

04.51

05.36

06.16

07.51

09.46

12.01

13.16

14.21

15.46

BIESTRZYKOWICE

 

04.55

05.40

06.20

07.55

09.50

12.05

13.20

14.25

15.50

ŚWIERCZÓW

 

04.58

05.43

06.23

07.58

09.53

12.08

13.23

14.28

15.53

MIEJSCE

 

05.00

05.45

06.25

08.00

09.55

12.10

13.25

14.30

15.55

KROGULNA

 

05.02

05.47

06.27

08.02

09.57

12.12

13.27

14.32

15.57

ZIELINIEC

 

05.04

05.49

06.29

08.04

09.59

12.14

13.29

14.34

15.59

POKÓJ

 

05.07

05.52

06.32

08.07

10.02

12.17

13.32

14.37

16.02

ŁADZA

 

05.16

06.01

06.41

08.16

10.11

12.26

13.41

14.46

16.11

KUP

 

05.21

06.06

06.46

08.21

10.16

12.31

13.46

14.51

16.16

DOBRZEŃ

WLK. GMINA

05.29

06.14

06.54

08.29

10.24

12.39

13.54

14.59

16.24

DOBRZEŃ MAŁY

05.33

06.18

06.58

08.33

10.28

12.43

13.58

15.03

16.28

BORKI

 

05.36

06.21

07.01

08.36

10.31

12.46

14.01

15.06

16.31

CZARNOWĄSY

 

05.39

06.24

07.04

08.39

10.34

12.49

14.04

15.09

16.34

OPOLE

 

05.55

06.40

07.20

08.55

10.50

13.05

14.20

15.25

16.50

 
 

LEGENDA:
D – Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
L – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, Nie kursują 24.XII, 31.XII oraz w Wielką Sobotę

 

Bilety ulgowe i miesięczne.

KONKURENCYJNE CENY!
Cena do Opola - 8,50 zł, uczniowie 7,50 zł.
 
Przewóz Osób GINTRANS
telefon: 607 127 740
 
OBSŁUGUJEMY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
serdecznie zapraszamy!

  • Szybki i stały kontakt

    Zawsze się z nami skontaktujesz.
  • Gwarancja jakości

    Wysoka jakość usług i produktów.