ARTSTOL

meble na wymiar, szafy, garderoby, kuchnie, biurka, komody, firmy, wnęki, Meble Brzeg, Meble Wrocław

Napisz opinię o firmie ARTSTOL


 • "moim zdaniem firma Jest godna polecenia! Pan R. Jest fachowcem w tym co robi, umie podpowiedzieć i dzieki jego poradom mam kuchnie i szafy w przedpokoju o jakich marzyłam! wszytsko trwalo niewiele czasu a cena jak za takkie cuda rowniez nie była wygórowana POLECAM !!!"

  Magdalena Z.

  Dodano: , ocena: 5
 • "Szczerze polecam firmę ARTSTOL. Mam zabudowaną szafę w sypialni , szafkę w łazience oraz kuchnie. Meble sprawują się bez zarzutu oraz wyglądają przepięknie. Firma godna polecenia. Terminowość, rzetelność, profesjonalizm i fachowe podejście do tematu. Jakość wykonania na 100% Szczerze polecamy!"

  Jóżef

  Dodano: , ocena: 5
 • "Mebelki są cudowne. Wykonanie i obsługa na najwyższym poziomie. Wrócimy na 100% Polecam"

  Wiktor

  Dodano: , ocena: 5
 • "Jestem bardzo zadowolona z mebli, wykonane starannie, wszystko bez problemów żadnych reklamacji, polecam gorąco firmę"

  Zofia

  Dodano: , ocena: 5
 • "-meble na wymiar https://lit.pl/artstol-brzeg Firma naprawdę godna polecenia. Meble kuchenne wykonane z najwyższą starannością, dokładnością i rzetelnością. Montaż w umówionym terminie. Wysoka jakość wykonanej usługi, zarówno projekt, meble i montaż. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, posiada umiejętność profesjonalnego podejścia do klienta i służy fachową radą. Szczerze polecam."

  Agata

  Dodano: , ocena: 5