CITODENT

Centrum Stomatologiczne

Szanowni pacjenci,

z uwagi na obecą sytuację informujemy, że nasz gabinet przyjmuje pacjentów tylko w nagłych wypadkach.

Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 71 313 32 66

 

Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, najnowsze wiadomości zostaną opublikowane tutaj.

 

 

Logo Citodent - Centrum Stomatologiczne

 

CENTRUM STOMATOLOGICZNE

 


 

Stomatologia, w tym ortodoncja, to główne kierunki naszej działalności, dlatego też w przychodniach Citodent możesz korzystać z kompleksowego leczenia dentystycznego, począwszy od profilaktyki, poprzez leczenie kanałowe pod mikroskopem, po implanty zębowe.

Wszystkie nasze przychodnie stomatologiczne posiadają dodatkowo kontrakt z NFZ, możesz więc skorzystać również ze świad-czeń gwarantowanych. Dodatkowo, w przychodni przy ul. Wojciecha z Brudzewa 10 we Wrocławiu czeka na Ciebie zespół specjalistów z dziedzin: dermatologia, oraz ginekologia i położnictwo.

Usługi realizujemy także w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

To jednak nie całość możliwości naszej kliniki. Oferujemy usługi w zakresie radiologii stomatolo-gicznej - dla pacjentów spoza Citodent wykonujemy zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne.

 

Nasza główna działalność:

 

  • stomatologia zachowawcza

  • endodoncja

  • chirurgia stomatologiczna

  • stomatologia estetyczna

  • ortodoncja

  • implanty

  • protetyka

 


 

Pierwsza przychodnia Citodent

Nasza pierwsza przychodnia powstała w 1998 roku w Oławie z inicjatywy pasjonatów stomatologii. Na początku nasza działalność koncentrowała się na leczeniu dentystycznym dorosłych i dzieci, w szczególności na stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, oraz protetyce.

Z upływem czasu, widząc potrzeby naszych pacjentów, postanowiliśmy poszerzyć zakres oferowanych usług medycznych oraz ułatwić dostęp do nich. Powstały nowe kliniki stomatologiczne i przychodnia wieloprofilowa.

Aktualnie jesteśmy do Waszej dyspozycji w 6 przychodniach, zlokalizowanych w trzech miastach: we Wrocławiu, Kielcach i Oławie.

 

Jesteśmy profesjonalistami.

To znaczy, że swoją pracę i jednocześnie pacjentów traktujemy bardzo poważnie, a jej jakość i Twoje zdrowie oraz zadowolenie są dla nas najistotniejsze.

Bycie profesjonalistą oznacza również nieustanne doskonalenie własnych umiejętności. Uczestniczymy w kursach, które pomagają nam podnieść kwalifikacje, a także stale ulepszamy zbiór urządzeń, posiadanych w Citodent.

Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści w zakresie dermatologii, stomatologii i ginekologii. Współczesna medycyna to w ogromnej mierze nowe technologie, takie jak lasery, ultradźwięki czy implanty.

Dzięki ciągłym inwestycjom i wysoko wykwalifikowanej kadrze, pacjenci korzystają z usług o najwyższej dostępnej jakości.

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO OŁAWSKIEGO CENTRUM