EKO-SOLAR

fotowoltaika, instalacja fotowoltaiczna, mój prąd, Prosument, OZE, dotacja, solary, panele fotowoltaiczne, panele słoneczne, prąd ze słońca

 

EKOSOLAR logo

 

Wiemy jak wykorzystać słońce

Każdy może produkować prąd 

 

Firma Eko-Solar specjalizuje się w budowie systemów fotowoltaicznych. Wykonuje zarówno mikroinstalacje, jak i duże elektrownie fotowoltaiczne. Firma posiada kilkuletnie doświadczenie zdobyte na rynkach zagranicznych.

Eko-Solar buduje systemy PV oparte na najwyższej, jakości komponentach najlepszych producentów. Stawia na nowoczesne i zaawansowane technologiczne produkty oraz profesjonalny montaż systemów, który daje gwarancję funkcjonowania i niezawodność działania elektrowni słonecznych.

Jesteśmy najbardziej aktwni na terenach województwa opolskiego: Brzeg i Namysłów.

 

Zakres usług i produktów:

  • Instalacje fotowoltaiczne dla domu

  • Farmy fotowoltaiczne

  • Instalacje dla firm

  • Pompy ciepła

 

 

 

 

 

Elektrownie słoneczne fotowoltaiczne to nowoczesna alternatywa dla energii konwencjonalnej. Panele fotowoltaiczne wykorzystując promienie słoneczne generują prąd elektryczny.

Technologia jest najbardziej ekologiczna spośród odnawialnych źródeł energii i jak dotąd najczystszym źródłem pozyskiwania energii. 

 

 

Potencjał rozwoju tej dziedziny OZE jest ogromny, a obecnie jesteśmy świadkami początku ery słońca w zakresie pozyskiwania energii.

 

Darmowy prąd ze słońca
Budujemy systemy fotowoltaiczne
Pomagamy w uzyskaniu dotacji i preferencyjnego kredytu

 

 


 

 

Nagroda za I miejsce za Najlepszą Instalację Domową

w 2020 roku wg

 


 

Skorzystaj z KALKULATORA FOTOWOLTAICZNEGO i dowiedz się jaki system fotowoltaiczny pokryje Twoje zapotrzebowanie oraz ile może kosztować instalacja

KALKULATOR FOTOWOLTAICZNY

 


 

ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

polega na odliczeniu od podstawy obliczania podatku wydatków poniesionych na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w budynku mieszkalnym jednorodzinnym.

Sprawdź: ulga termomodernizacyjna

 


 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Biuro czynne:

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

sobota - kontakt telefoniczny