Cześć, jestem Piotr
Fotografia…jest dla mnie… przenoszeniem się w inny wymiar, w świat oglądany z mojej perspektywy… jest moją pasją.
Dlatego zdjęcia, które wykonuję to coś więcej niż zwykłe fotografie. To zamknięte w obrazie prawdziwe ludzkie emocje czy zatrzymany na moment czas, uchwycone w odpowiedniej chwili wydarzenia, do których inaczej nie sposób wrócić po latach.
Do tworzenia tych wyjątkowych zdjęć używam sprzętu najwyższej jakości, co w połączeniu z odrobiną kreatywności, spostrzegawczości i refleksu daje mi możliwość zatrzymania w kadrze naprawdę wyjątkowych momentów i detali.
Moją specjalizacją jest fotografia biznesowo-eventowa, a także promocyjna, ale wykonuję też sesje wizerunkowe, produktowe czy kulinarne. W mojej ofercie znajdziesz również usługę wysokiej jakości wirtualnego spaceru.
Zapraszam do współpracy.
Piotr Stelmach