KEEPTEAM GROUP - OBRÓBKA METALU

cięcie laserowe, gięcie CNC, toczenie CNC, frezowanie CNC, spawanie, konstrukcje ze stali nierdzewnej

Keepteam logo


 

Firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w produkcji elementów ze stali nierdzewnej, obróbce stali jak i budowie maszyn.

W obecnej chwili posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług.

Posiadamy nowoczesne oprogramowanie 3D umożliwiające projektowanie i wizualizację komponentów jak i skomplikowanych technicznie urządzeń mechanicznych.

Dzięki zakupieniu maszyny umożliwiającej cięcie laserem zwiększyliśmy szybkość realizacji zleceń.

Posiadamy również prasę krawędziową dzięki której możemy znacznie rozszerzyć profil działalności usługowej o gięcie detali oraz cięcie różnego rodzaju formatek.

Posiadamy również własną spawalnię oraz urządzenia do obróbki profili dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać gotowe elementy wg życzenia klienta.

 


 

CIĘCIE LASEROWE

 

Cięcie laserem jest stosunkowo nową metodą cięcia materiałów. Wycinanie polega na kierowaniu przez komputer wiązki lasera na obrabiany materiał. Wykorzystanie technologii komputerowej pozwala na precyzyjne wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów.

Zalety cięcia laserowego:

  • bardzo wysoka jakość ciętych krawędzi – niska chropowatość,

  • niewielka strefa wpływu ciepła – poniżej 1 mm,

  • powtarzalność wycinanych kształtów,

  • szybkość obróbki

 


 

GIĘCIE CNC

Gięcie na zimno to bardzo popularny rodzaj technologii w zakresie obróbki plastycznej metali. Posiadane przez nas urządzenia pozwalają na uzyskanie trwałej krzywizny przedmiotu obrabianego.

Zgodnie z wymaganiami projektowymi kształtują kąt gięcia w zależności od nastaw programu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów pragniemy zaoferować Państwu usługi gięcia blach przy pomocy hydraulicznej prasy krawędziowej ERMAKSAN SPEED BEND.

Nasza krawędziarka spełnia najwyższe wymagania w zakresie technologii, szybkości, niezawodności, dokładności i powtarzalności produkcji. Bogate oprzyrządowanie pozwala nam oferować szeroki zakres usług.

 


 

SPAWANIE

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez firmę Piotech jest spawanie blach aluminiowych i stalowych (czarnych, kwasoodpornych i nierdzewnych)

 


 

TOCZENIE CNC

Rodzaj obróbki wiórowej stosowany najczęściej do obrabiania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych przedmiotów, w kształcie brył obrotowych.

 


 

FREZOWANIE CNC

Rodzaj obróbki skrawanej, w której ruch obrotowy zawsze wykonuje narzędzie a ruch posuwowy wykonywany jest również przez narzędzie lub przez przedmiot obrabiany.

 


 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY