Szukaj

KORYS

klub jeździecki, stajnia, noclegi, wakacje w siodle, transport koni

Inteligentne branże: agroturystyka Przygorzele

 

Zapraszamy na:

  • treningi sportowe

  • naukę jazdy konnej 

  • jazdy terenowe

 

Odpoczynek na koniach łączymy z obserwacją tych wspaniałych zwierząt na padokach, w stajni oraz podczas zajęć. Można nauczyć się nie tylko jazdy konnej ale również poznać zwyczaje koni, sposób ich porozumiewania się, język którego używają próbując „przemawiać” do ludzi.


Zapraszamy do uprawiania AGROTURYSTYKI – takiej prawdziwej, czyli połączenia wypoczynku z pracą przy koniach. Wypoczywaj jednocześnie ucząc się zajmowania koniem, aby był radosny i przyjazny, bezpieczny i zdrowy. W naszym hoteliku masz możliwość wypoczynku po emocjonującym dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

Prosto z hotelu jest wyjście na balkon z widokiem na halę, ponieważ sam hotelik jest położony nad stajnią nr 2 i przylega do całego kompleksu.

Dla gości mamy 4 pokoje dwuosobowe, salonik, w pełni wyposażona kuchnia, łazienki i prysznice – jest oczywiście również miejsce na samochód, rower lub…..konia 

  • "Nie potrafię napisać opinii na temat aktualnej oferty Korysa.Byłam dosłownie pierwszym gościem Korysa po wybudowaniu całego ośrodka przez Państwa Sobeckich.Wspominam z ogromnym sentymentem pobyt,obsługę i atmosferę pobytu.To niezwykle urodziwe miejsce na wypoczynek .Po świetności tego ośrodka zawsze kibicowałam,aby znowu stał się miejscem relaksu ,odskoczni od zgiełku i możliwości doskonalenia jazdy konnej.W najbliższym czasie planuję odwiedzić miejsce w którym 25 lat temu spędziłam z moimi synami 7 wspaniałych dni . Pozdrawiam Korys Bożena Szczęsna"

    Bożena Szczęsna

    Dodaj Twoją opinię