Szukaj

KURSY KOMPUTEROWE

obsługa komputera, sprzedaż z elementami ekonomii, grafika komputerowa, obsługa programu Solid Edge, usługa doradcy zawodowego

 

KURSY KOMPUTEROWE

 

 

Jestem nauczycielem z 20-letnim stażem w nauczaniu przedmiotów informatycznych, natomiast od 5 lat uczę w zawodach Technik organizacji reklamy, Technik cyfrowych procesów graficznych oraz Szkolny doradca zawodowy.


GAMA Szkolenia komputerowe

To firma, która działa od 18 lat (z przerwami). Prowadzimy szkolenia w zakresie obsługi komputera na wielu płaszczyznach zawodowych. Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą wzmocnić swoją wiedzę z branży IT oraz poznać nowe treści, które są aktualnie głównym zapotrzebowaniem na rynku pracy, tj.:

 

  • obsługa komputera w biurze, magazynie i sekretariacie,

  • sprzedaż z elementami ekonomii i przedsiębiorczości,

  • grafika komputerowa z elementami fotografii i projektowania,

  • i inne (np. z doradztwa zawodowego czy Solid Edge)

 

Kursy skierowane są także dla osób bezrobotnych, które starają się o dofinansowanie podniesienia kwalifikacji w ramach projektów unijnych oraz dla osób wykluczonych, szukających pracy lub chcących ją zmienić. Zajęcia są prowadzone przez nauczyciela, który uczy przedmiotów informatycznych, w zakresie multimediów, reklamy, sprzedaży oraz doradztwa zawodowego. Kursy są prowadzone również w językach obcych.


 

Jeśli chciałbyś zmienić coś w swojej karierze zawodowej, serdecznie zapraszam na spotkanie.