Szukaj

M. Łuczak – Protetyka Słuchu

Aparaty słuchowe, badania słuchu | Nysa

 

Gabinet Protetyki Słuchu M. Łuczak

Firma założona w lutym 2012 r. Od początku istnienia głónym obszarem działaności są  badania słuchu oraz dobór, programowanie i sprzedaż aparatów słuchowych.

Właściciel gabinetu, mgr inż. Marcin Łuczak, z wykształcenia elektronik-akustyk, angażuje się także w prace naukowe oraz działalność edukacyjną w projektach związanych z akustyką wnętrz oraz walką z hałasem i ochroną przez hałasem.

(zainteresowanych zapraszamy na platformę edukacyjną Acoucou.org)

 


 

W naszym gabinecie duży nacisk kładziemy na komfort pacjenta.

Badania słuchu przeprowadzane są w dużym, specjalnie zaprojektowanym pomieszczeniu. Swobodnie poruszać może się w nim osoba na wózku inwalidzkim, jest też możliwość obecności rodziców podczas badania słuchu u dzieci.

Zależy nam także, na maksymalnie dobrym zrozumieniu przez przyszłego użytkownika problemu niedosłuchu. Wierzymy, że znajomość mechanizmu ubytku słuchu oraz podstaw działania aparatów słuchowych pozwala na efektywniejsze i bardziej świadome ich używanie.

Podstawowe badania wykonywane w gabinecie to audiometria tonalna powietrzna i kostna, audiometria mowy oraz tympanometria. Audiometrię tonalną wykonujemy dzieciom w wieku od 5 lat.

Od początku współpracowaliśmy z najbardziej uznanymi producentami aparatów słuchowych – Signia (dawniej Siemens), Audio ServiceOticon.

Aktualnie nasza oferta obejmuje także aparaty słuchowe BernafonSonic.

Wszyscy producenci z jakimi współpracujemy to firmy istniejące na rynku od wielu lat, cieszące się dobrymi opiniami użytkowników.

Ponadto, co dla nas bardzo ważne, są to firmy które posiadają centra serwisowe (Signia/Audio Service) lub produkcyjne (Oticon, Bernafon i Sonic) w Polsce.

Oznacza to znacznie krótszy czas realizacji zamówień na aparaty słuchowe i wkładki uszna, a także bardzo przyspieszone naprawy serwisowe.

 

  • Szybki i stały kontakt

    Zawsze się z nami skontaktujesz.
  • Gwarancja jakości

    Wysoka jakość usług i produktów.