MYJNIA SAMOCHODOWA

pranie tapicerki, klimatyzacja, auto serwis, mechanika samochodowa - SETOM

Inteligentne branże: setom Brzeg, auto myjnia Brzeg, myjnia Brzeg

 

 

AUTO SERWIS / AUTO MYJNIA

 

Działamy od 2000 roku i oferujemy:

 

Sprzątanie samochodu

Kompleksowe sprzątanie samochodu, dokładnie odkurzanie, mycie kokpitu oraz reszty plastików. Mycie szyb, nabłyszczenie opon, zapach do samochodu. 

Odkurzanie pojazdów Brzeg

 

Pranie tapicerki 

Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu, w skład, które wchodzi dokładne sprzątanie następnie pranie podłogi, podsufitki, boczków, foteli, pasów oraz bagażnika. 
Na koniec czyszczenie plastików, mycie szyb i mycie samochodu z zewnątrz.

Pranie tapicerki

 

Czyszczenie skóry 

W pierwszej kolejności dokładne odkurzenie miejsc czyszczonych i przygotowanie ich do zabiegu czyszczenia. Następnie dzięki profesjonalnym środkom skóra zostaje wyczyszczona, po tej operacji robi się matowa czyli czysta, a nie błyszcząca/przetłuszczona. W końcowej fazie dodatkowo balsamujemy skórę dzięki czemu staje się bardziej nawilżona/elastyczna i odporniejsza na pękanie. 

czyszczenie skóryrenowacja tapicerki skórzanej

 

Woskowanie samochodu 

Ręczne mycie samochodu, następnie glinkowanie czyli oczyszczenie lakieru ze wszystkich nieczystości pozostających na wierzchu i w porach. Po dokładnym oczyszczenie lakier zostaje nawoskowany, dzięki czemu dostaje połysku, hydrofobowości i odporności na promienie UV, sól drogową i resztę negatywnych warunków pogodowych. Zalecamy woskowanie samochodu co 6 miesięcy. 

 

Polerowanie lakieru 

Ręczne mycie samochodu, następnie glinkowanie czyli oczyszczenie lakieru ze wszystkich nieczystości pozostających na wierzchu i w porach. Następnie lakier zostaje poddany polerowaniu czyli zostają usunięte wszystkie defekty możliwe do wyciągnięcia takie jak rysy, ślady po ptasich odchodach, mniejsze rysy parkingowe, wyciągnięta zostaje głębia koloru, powierzchnia staje się gładka i przejrzysta niczym lustro. Tak przygotowany lakier należy zabezpieczyć woskiem bądź powłoką ceramiczną, które dodatkowo przedłużą efekt oraz trwałość. 

polerowanie pojazdów

 

Polerowanie lamp/reflektorów

Polerowanie lamp polega na usunięciu defektów powstałych poprzez warunki atmosferyczne (słońce, sól, deszcz, mróz). 
Usunięcie przebarwień, zmatowień, lampy dostaję nowej przejrzystości, dzięki czemu poprawie się jakość świecenia i ogólny wygląd samochodu. 

odnawianie lamp i reflektorów

 

Powłoka ceramiczna

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną, lakier musi być w pierwszej kolejności odpowiednio przygotowany, poprzez polerowanie

(mycie->glinkowanie->polerowanie->odtłuszczenie ->aplikacja powłoki) 

Powłoka nadaje lakierowi dużą trwałość, na delikatne zarysowania, wyciąga głębię koloru oraz daje znakomitą hydrofobowość. Brud nie trzyma się tak lakieru dzięki czemu rzadziej musimy myć samochód, łatwiej schodzą zanieczyszczenia, czyli nie potrzebujemy aż tak dużej ingerencji podczas mycia samochodu.

powłoka ceramiczna

 

 


 

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

sobota 8:00 - 16:00