Logo - Niwmet konstrukcje metalowe

 


 

Firma NIWMET Pasztetnik Jacek chciałaby poinformować iż dostarczane przez nas konstrukcje spełniają wszystkie wymagania jakościowe stawiane przez polskie i unijne prawo.

W dniu 16.06.2019 r. i 21.06.2019 roku otrzymaliśmy certyfikaty jakościowe spawalnictwa.

Nadzór nad jakością w zakładzie prowadzi wykwalifikowana osoba w oparciu o procedury systemu Zakładowej Kontroli Produkcji.

Więcej informacji tutaj

 


 

PROFESJONALNE SPAWANIE  STALI I ALUMINIUM

MIG MAG TIG

GIĘCIE DRUTU CNC 3D,

GIĘCIE BLACH PRASĄ KRAWĘDZIOWĄ

PALENIE BLACH CNC PLAZMĄ, LASEREM

 WYKONYWANIE MAŁYCH KONSTRUKCJI STALOWYCH

USŁUGI ŚLUSARSKO-SPAWALNICZE

OBRÓBKA SKRAWANIEM

GRATOWANIE

TOCZENIE CNC, FREZOWANIE CNC, WIERCENIE, GWINTOWANIE

 

 

SPAWANIE

Główną usługą jaką oferujemy jest spawanie konstrukcji oraz elementów metalowych i stalowych metodą TIG i MIG-MAG jak również elektrodowe. Świadczymy również usługi spawania aluminium i stali nierdzewnej.

Realizujemy: małe i średnie konstrukcje stalowe (palety, kosze, stojaki, regały, kratownice, zbiorniki, barierki).

 

GIĘCIE DRUTU CNC 3D

Oferujemy usługi gięcia, kształtowania, formowania, zaginania drutu w technologii CNC 3D i 2D, gwarantując wysoką jakość oraz powtarzalność związaną z szybkością wykonania elementów.

Zaginamy drut na nowoczesnej giętarce sterowanej numerycznie, która umożliwia precyzyjne trójwymiarowe gięcie drutu. Wykonujemy elementy z drutu o średnicy od ø 2 do 6 mm dla różnych branż.

 

WYPALANIE CNC

W naszym parku maszynowym posiadamy nowoczesną plazmę CNC.

Oferujemy wypalanie tlenowe i plazmowe.

 

TOCZENIE CNC I MANUALNE

Do naszych produktów możemy zaliczyć precyzyjne wyroby toczone, frezowane i  spawane. Procesy dodatkowe, takie jak obróbka cieplna, cynkowanie, malowanie, itp. są wykonywane w kooperacji. 

W galerii realizacje prezentujemy przykładowe produkty wykonywane w naszym zakładzie, które pokazują jedynie małą część naszych dużych możliwości.

 

GRATOWANIE

Oferujemy usługę gratowania elementów metalowych. Gratowanie krawędzi pozwala na ostateczne wykończenie produktu oraz nadanie mu odpowiedniego kształtu. Poprawia to wygląd i funkcjonalność materiału. Zapobiega jego zniszczeniu, zwiększa bezpieczeństwo użytkowania przyszłego konsumenta, ale również przekłada się na działanie i żywotność maszyn używających detali po obróbce. Gratowanie to podstawa dla branży motoryzacyjnej, meblarskiej, maszynowej, medycznej czy optycznej.

 

FREZOWANIE CNC

 

WALCOWANIE

 

PISAKOWANIE

 

ZABUDOWA MASZYN

 

 

Możliwość produkcji seryjnej.  Atrakcyjne ceny, wysoka jakość, 100 procent satysfakcji.  Krótkie terminy realizacji zamówienia.

Dysponujemy własnym transportem. Dzięki temu możemy dostarczyć Państwa zamówienie do miejsca przeznaczenia.

Zapraszamy do wysyłania zapytania w celu poznania pełnej oferty.

 


 

BĄDŹ NA BIERZĄCO Z NASZYM FACEBOOKIEM