Sklep BHP FIRESHOP.PL Grodków

Największy wybór obuwia, odzieży roboczej, tanie rękawice. Nadruk LOGO na odzieży roboczej. Hurtownia gaśnic. Producent akcesoriów do gaśnic. Zapraszamy.

logo

 

Fireshop.pl - dostarcza wyposażenie obiektów w gaśnice, hydranty, oznakowanie, instrukcje p.poż. Bezpłatnie pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt spełniający wymagania przepisów p.poż, odpowiednio do zapotrzebowania i zagrożeń. Sprawiamy, że gaśnice, hydranty i znaki stają się ozdobą obiektu, a nie złem koniecznym. Cała nasza oferta skierowana jest na wyposażenie bezpieczeństwa obiektów budowlanych ZGODNIE z wymogami przepisów, oraz na stworzenie bezpiecznego środowiska pracy dostosowując się do charakteru obiektu i jego wnętrza. 

 

Dostarczmy sprzęt p.poż  

Gaśnice Ogniochron, GZWM, Gloria – pełny asortyment

Hydranty-Gras, Szafki hydrantowe, wyposażenie hydrantu, oznakowanie i instrukcje

Akcesoria do gaśnic: wieszaki, szafki, stojaki, standy, oznaczenia, instrukcje, części zamienne, etykiety, kontrolki, sprzęt serwisowy, pokrowce, szafy, skrzynie PCV.

Gadżety strażackie, kubki, koszulki, obrazy, plakaty

 

 

Oferujemy wyposażenie i sprzęt BHP 

W naszym markecie „Robo-Market” w Grodkowie znajdziesz szeroki zakres artykułów BHP. Odzież robocza i obuwie w pełnej rozmiarówce. Artykuły p.poż i oznakowanie.

 

>>> SPRAWDŹ NASZE KATALOGI <<<

 

 

 

Dobieramy oznakowanie obiektów

W ofercie ponad 5000 różnych wzorów oznakowania.

Drukujemy dowolny znak na zamówienie.

Opracowaliśmy SYSTEM MOCOWANIA ZNAKÓW

Oferujemy autorskie rozwiązania systemów mocowania znaków, które spełniają trzy funkcje: łatwy montaż, estetyka i ochrona znaku przed uszkodzeniem.  Podstawową ofertę znaków uzupełniamy własną produkcją dowolnego wzoru znaku na różnych materiałach. Zarówno system mocowania jak i znaki dzielimy na 3 główne grupy: znaki podwieszane, ścienne i podłogowe.

 

 

Wydrukujemy dowolny znak 

ZNAKI NA ZAMÓWIENIE

W naszej pracowni nadruków drukujemy dowolną treść na płycie PCV, folii, płótnie, odzieży ceramice i aluminium. Drukujemy znaki, instrukcje, etykiety do gaśnic, kontrolki serwisowe, tabliczki znamionowe, plakaty, obrazy, znaki na blasze aluminiowej itp.

 

Flexibility

- dostosowujemy nasze wzory do przyjętej aranżacji w obiekcie

 


 

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00
w sobotę od 8.00 do 13.00

 


 

 • Parking

  Możesz przyjechać samochodem.
 • Płatność kartą

  Zapłać kartą MasterCard i Visa.
 • Szybki i stały kontakt

  Zawsze się z nami skontaktujesz.
 • Gwarancja jakości

  Wysoka jakość usług i produktów.