Szukaj

AA...BIURO RACHUNKOWE OŁAWA - DORADZTWO

Monika Nowogrodzka

 

Biuro rachunkowe Oława - Oszczędzaj czas i pieniądze

 

Nasze Biuro Rachunkowe 

świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową, obsługę kadr i płac, dotacje z Unii Europejskiej, analizę finansową, controlling, budżetowanie, doradztwo dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Biuro na podstawie dostarczonych dokumentów sporządza odpowiednie rejestry podatkowe (księgi rachunkowe, księgę przychodów i rozchodów, rejestr VAT) i w dalszej kolejności właściwe deklaracje, które dostarcza do Urzędów Skarbowych i ZUS.

Usługi księgowe dla firm wykonujemy komputerowo w oparciu o profesjonalne, licencjonowane oprogramowania z możliwością importów danych w bezpieczny sposób i pracą na zdalnym pulpicie.

 


 

Monika Nowogrodzka

Właścicielką biura jest Monika Nowogrodzka – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek prawo, oraz podyplomowego studium rachunkowości finansowej, podyplomowego studium rachunkowości zarządczej i controllingu, i podyplomowego studium menadżerskiego.

Od kilkunastu lat zajmuję się finansami przedsiębiorstw i uczestniczę w szeregu szkoleń z zakresu podatków, rachunkowości, controllingu, analizy finansowej oraz zarządzania.

Połączenie prawa i ekonomii bardzo sprawdza się i uzupełnia w całym moim życiu zawodowym. Ułatwia mi to ustalanie strategii i prowadzenie polityki podatkowo – finansowej w firmach. Potrafię, każdy dokument, umowę przeanalizować zarówno pod kątem podatkowym, finansowy jak i prawnym.

W codziennej pracy Biura wykorzystuję również kilkunastoletnie doświadczenia zdobyte na stanowiskach kierowniczych w firmach: głównego księgowego, dyrektora finansowego – wiceprezesa Spółki.

W 2002 roku uzyskałam licencję Ministerstwa Finansów nr 29708/02 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Świadczymy usługi w zakresie:

 

  • księgi handlowe

  • podatkowa księga przychodów i rozchodów

  • ryczałty

  • doradztwo w zakresie zarządzania

  • opracowanie wniosków związanych z dotacjami unijnymi

  • rozliczanie dotacji unijnych

  • analiza finansowa

  • controlling

  • budżetowanie

 

Naszym priorytetem jest oszczędność 

Państwa czasu i minimalizacja kosztów, dlatego:

aby zapewnić Państwu maksymalny komfort prowadzenia działalności gospodarczej przejmujemy obowiązki wobec organów administracji publicznej.

Dzięki pełnomocnictwu kontaktujemy się z Urzędem Skarbowym i Inspektoratem ZUS, załatwiając wszystkie niezbędne formalności, bez zbędnego absorbowania naszych Klientów, oferujemy możliwość skoncentrowania się na rozwoju własnego przedsiębiorstwa bez angażowania się w sprawy księgowo – płacowe.

Oferujemy redukcję kosztów związanych z zatrudnieniem i szkoleniem własnych pracowników działów finansowo-księgowych oraz wyposażeniem ich miejsc pracy.

Jesteśmy mobilnym biurem rachunkowym - nasz pracownik może odebrać dokumenty z siedziby Państwa firmy.

 

Zajmij się sowim biznesem - księgowość zostaw nam

 


 

Biuro rachunkowe posiada polisę OC w PZU,
oraz licencję Ministerstwa Finansów nr 29708/02
uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.