Szukaj

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą technologiczno-marketingową założoną w 1994 roku w Oławie pod Wrocławiem. Historia naszego rozwoju jest ciekawa, bo większość produktów, które wprowadziliśmy na rynek jest pomysłem lub potrzebą naszych Klientów.

Lubimy się, dlatego tak mocno dbamy o relacje, wierzymy, że wystarczy mówić to co się robi i robić to co się mówi. Jesteśmy nastawieni na nieustanny rozwój, chcemy tę ideę przekazać na jeszcze większą skalę, tak by wszyscy nasi Klienci odnosili zwycięstwa.

Naszymi Klientami jest 85% aktywnie działających firm na obsługiwanym przez nas obszarze. Wysoka jakość naszej pracy oraz konwersja, sprawiają, że aż 88% firm, przedłuża umowy na kolejne lata.

Czym jest lit.pl

Wierzymy, że prawdziwi przedsiębiorcy to osoby znające się na swojej pracy i pragnące dostarczać produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Nie muszą specjalizować się we wszystkim. Ważne za to, aby byli najlepsi, w swojej dziedziwnie, w której działają na co dzień - niezależnie, czy chodzi o usługi czy sprzedaż produktów

Wierzymy, że nie każdy musi znać się na marketingu, internecie oraz szeroko pojętej reklamie.

I właśnie dlatego powstał LIT. Naszym celem jest wspieranie Twojego biznesu w obszarach, w których nie masz doświadczenia, wiedzy lub po prostu czasu, aby się nimi zająć.

26 lat

na rynku

15.118

obsługiwanych Klientów

85%

aktywnych firm na terenach, na których działamy jest naszymi Klientami

93%

Klientów jest zadowolonych z rezultatów naszej pracy

Dajemy Ci dedykowaną stronę www

Otrzymasz od nas w pełni nowoczesną, intuicyjną oraz czytelną stronę internetową, z której Twoi klienci będą mogli korzystać zarówno na urządzeniach stacjonarnych (laptop, komputer), jak i mobilnyc (smartfon, tablet).

Zajmiemy się aktywną promocją Twojego biznesu

Dodatkowo, zadbamy także o pozycjonowanie Twojej strony, tak, aby to Ciebie klienci znajdowali zawsze jako pierwszego. Posiadamy dedykowane, autorskie algorytmy, dzięki którym serwisy naszych Klientów zajmują wysokie pozycje we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach.

Zapewnimy Ci pełną obsługę oraz wsparcie

Wszelkie zmiany, aktualizacje oraz rozbudowy serwisu będą po naszej stronie. Zajmiemy się pracami związanymi z opracowaniem nowych funkcjonalności, dodawaniem treści oraz grafik. Wszystko po to, aby Twoja strona była zawsze aktualna i skutecznie zachęcała Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pakiet Lokalnie Internetowo Telefonicznie

Aktywnie promujemy Twoją firmę i sprzedajemy Twoje usługi

Otrzymasz od nas własną, w pełni profesjonalną stronę internetową, przygotowaną według najnowszych standardów. Posiadającą ładny i nowoczesny wygląd, a także dopasowaną do urządzeń stacjonarnych i mobilnych

Obsługujemy Twoich Klientów

Zapewnimy Ci wsparcie infolinii, która zajmie się zarówno obsługą bieżących, jak i pozyskiwaniem nowych Klientów.

Doradzamy i edukujemy Ciebie i Twoich pracowników

Nasz dedykowany opiekun (concierge) zajmie się zarówno dostarczaniem najnowszej wiedzy, jak i wspieraniem Cie w nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Gwarancją naszej działalności są informatory

Zaczęliśmy od informatorów, które obecnie, rocznie docierają do ponad 536430 osób na terenie 3 województw

Informator lit.pl

Lokalny Informator Teleadresowy to spis wszystkich ważnych informacji o firmach, instytucjach, lekarzach i prawnikach. Nie ma potrzeby szukania gazet, ulotek czy zbierania wizytówek.

Informator jest wygodny i czytelny

Wygodny format
Przejrzysty i czytelny układ
Ogłoszenie zaprojektowane specjalnie dla Ciebie
Ważne informacje lokalny i artykuły branżowe

2.612.500

wydrukowanych informatorów

3

obsługiwane województwa

24

miasta, w których jesteśmy

Szukaj firm po branży

Lokalnie Internetowo Telefonicznie

Sprawdź najnowsze oferty, wybierz najlepsze okazje dla siebie


© 2024 KRAJOWE CENTRUM OBSŁUGI FIRM v10.0.6