Szukaj

Znalazłeś to czego szukasz.

Lokalny Informator Teleadresowy to źródło aktualnych informacji o firmach z Twojej okolicy. Nowoczesny design serwisu oraz czysta i elegancka forma ułatwia znalezienie tego czego szukałeś.

Wspieramy lokalny rynek

Krajowe Centrum Obsługi Firm realizując misję wspierania lokalnej przedsiębiorczości powołała do życia serwis biznesowy lit.pl. W obecnym czasie lit.pl zyskał uznanie setek tysięcy użytkowników oraz klientów stając się wiodącym źródłem informacji o firmach w województwie Dolnośląskim i Opolskim.

Wspieramy lokalną przedsiębiorczość od ponad 17 lat. Polecamy firmy, sklepy, usługi z miasta, w którym mieszkasz i zależy nam na wspieraniu regionu, w którym wszyscy żyjemy. Stać Cię na to. Ty także możesz uczestniczyć w naszej akcji, dzięki której nam wszystkim, będzie żyć się lepiej.

Przeglądaj firmy

Wszyscy lubią lit.pl

Jarosław Woroszczak
"Kiedy ktoś wpisuje w google elektryczne usługi Oława, moja strona z litu jest na pierwszym miejscu. Fajnie, że jesteście"
Jarosław Woroszczak - Elektro-Instal Usługi Elektryczne

Algor System
"Dzieki współpracy z litem zyskałem wielu klientów z polecenia, głównie dzięki połączeniom z infolinii. Opłaca się być w informatorze."
Łukasz Kosiński - ALGOR SYSTEM

K-Serwis
"Co miesiąc dostaje maila ze statystykami mojej strony na licie. Widzę że to działa, dlatego jestem w informatorze już 11 lat."
Krystian Piechalak - K-SERWIS

P.H.U. ORI S.C
"Zdecydowałam się na ogłoszenie w informatorze, ponieważ moi znajomi, którzy się tu ogłaszją są bardzo zadowleni i polecają lit."
Wioletta Pióro - P.H.U. ORI S.C

Łatwy kontakt

Dodając firmę zyskasz pewność,
że możesz mieć więcej klientów.

Zadzwoń - tel. 12345 00 00

© 2019 KRAJOWE CENTRUM OBSŁUGI FIRM v10.0.5