Szukaj

APTEKA ANNA

godz. otwarcia pn.-pt. 8:00-21:00, sob. 8:00-16:00

  • Oława
    ul. Żeromskiego 1c
APTEKA ANNA
 
Apteka nr 1 w Oławie
 
na rynku od 1998 r.
 
Czujemy się odpowiedzialni.
 
Codziennie, już od ponad 12 lat jako najbardziej znana apteka w Oławie, Apteka Anna dba o Państwa rodzinę. Znana z tego, że służy profesjonalną pomocą, zapewniając bezpieczne doradztwo. Podpowiadają, co można wybrać, aby nie zapłacić dużo za lekarstwa,
które często bywają drogie. Ciepła i rodzinna atmosfera apteki sprawi, że każda wizyta będzie ukojeniem Państwa dolegliwości i problemów.
Apteka Anna od 1998 roku w czasie  swojego istnienia zdobyła uznanie na rynku oławskim dzięki profesjonalnemu podejściu i korzystnej ofercie cenowej oferowanej licznemu gronu swoich pacjentów.
 
Grono naszych Klientów stale się powiększa. Serdecznie dziękujemy za zaufanie. Proszę pamiętać, że zawsze jesteśmy do dyspozycji, gotowi służyć doświadczeniem oraz pomocą w każdej chorobie.
 
Cenne podpowiedzi farmaceutów są dziś bezcenne. W czasach, kiedy ciężko dostać się do lekarza w Aptece Anna - grono specjalistów zawsze doradzi.
 
W Aptece Anna znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w razie problemów ze zdrowiem. Apteka prowadzi pełen asortyment leków gotowych oraz realizuje zlecenia na leki recepturowe. Znajdziecie Państwo tam także kosmetyki, preparaty zielarskie i odchudzające. 
 
porady na telefon
lokal przyjazny dla niepełnosprawnych
parking
telefoniczna i e-mailowa informacja o lekach
przyjazna, ciepła i rodzinna atmosfera
honorujemy karty płatnicze
 
Wydajemy refundowane środki pomocnicze:
pieluchomajtki, pieluchy,  wkłady anatomiczne
 
Zapraszamy do apteki
czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 21:00
soboty od 8:00 do 16:00
  • "Bardzo miła obsługa, leki w przystępnych cenach. Polecam aptekę z całego serca!"

    Katarzyna Malinowska

    Dodaj Twoją opinię