AUTO-KOMPLEKS RADJAX

okręgowa stacja kontroli pojazdów, transport międzynarodowy, myjnia Tirów, mieszalnia farb i lakierów samochodowych, sklep

 

RADJAX

  auto kompleks  

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW BRZEG

JAKOŚĆ

PEWNOŚĆ

ZADOWOLENIE

 

Jesteśmy firmą transportową

na rynku międzynarodowego transportu działamyod 1993 roku.

 

Przez ten okres działalności zdobyliśmy szeroki zakres doświadczeń w transporcie towarów z kontrolowana temperaturą przewozu dzięki czemu cieszymy się szacunkiem i zaufaniem dużej rzeszy naszych klientów.

Dysponujemy środkami transportu o ładowności 22 tony typu chłodnia z podwójną podłogą, 66-paletowe. Samochody spełniają wymogi naszych klientów, ciągniki siodłowe z certyfikatami norm spalin EUR 5 i EURO 6 wyposażone w system monitorowania GPS naczepy chłodnie posiadają drukarki elektroniczne dzięki którym na życzenie klienta jesteśmy w stanie na miejscu przedstawić wydruk temperatury przewożonego towaru. Przewozimy także towary niebezpieczne ADR. Ładunki są objęte ubezpieczeniem OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym oraz kabotażowym

 

• Myjnia automatyczna i samoobsługowa

• Serwis samochodów ciężarowych i osobowych

• Stacja paliw

• Sklep - mieszalnia, lakierów samochodowych

 

Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę z naszą firmą jako potencjalnym partnerem w zakresie międzynarodowego transportu chłodniczego.

 

Jesteśmy firmą transportową, na rynku międzynarodowego transportu działamy od 1993 roku. Przez ten okres działalności zdobyliśmy szeroki zakres doświadczeń w transporcie towarów z kontrolowana temperaturą przewozu dzięki czemu cieszymy się szacunkiem i zaufaniem dużej rzeszy naszych klientów.

 

Dysponujemy własnymi środkami transportu o ładowności 22 tony typu chłodnia z podwójną podłogą, 66-paletowe. Nasze samochody spełniają wszelkie wymogi naszych klientów, ciągniki siodłowe z certyfikatami norm spalin EUR 5 i EURO 6 wyposażone w system monitorowania GPS naczepy chłodnie posiadają drukarki elektroniczne dzięki którym na życzenie klienta jesteśmy w stanie na miejscu przedstawić wydruk temperatury przewożonego towaru.

 

Przewozimy również towary niebezpieczne ADR. Ładunki są objęte ubezpieczeniem OC przewoźnika do 1.000 000 EUR w ruchu międzynarodowym oraz kabotażowym

 

Zatrudnieni kierowcy posiadają wieloletni staż, doświadczenie, niezbędne dokumenty i kwalifikacje w wykonywaniu przewozów łącznie ze szkoleniem i uprawnieniami ADR

 

Mamy nadzieję, że nasz oferta zainteresuje Państwa, co zaowocuje doskonałą współpracą między nami.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail: biuro@radjax.pl

 

Zadowolenie klienta poprzez profesjonalizm

 

Siłą naszych zestawów są nowoczesne ciągniki siodłowe

 

Pojazdy dobieramy według dwóch głównych kryteriów:

 

    • bezpieczeństwa i komfortu pracy kierowców

• ekonomiki eksploatacji i trwałości sprzętu.

 

Konfiguracja techniczna naszego sprzętu ma za zadanie w największym stopniu ułatwiać kierowcy jego pracę oraz zapewnić należyty odpoczynek a jednocześnie zapewniać bezawaryjne i niskie pod względem kosztów eksploatacji przebiegi.

Nasze ciągniki spełniają normy emisji spalin EURO 5,oraz EURO 6 które powodują obniżenie kosztów a jednocześnie obszerna kabina kierowcy w wersji  TOP LINE  zapewnia maksimum komfortu i bezpieczeństwa nawet w najdalszych trasach , a perfekcyjnie dopracowane zawieszenie osi i kabiny sprawiają, że SCANIA jest najchętniej wybieranym przez kierowców pojazdem w trasach.

 

Dopełnieniem floty stanowią naczepy wiodących producentów tego typu sprzętu Schmitz Cargobull oraz Krone 

wyposażone w agregaty THERMO KING SL 200 E ORAZ SL 400 E

 

Nowoczesne konstrukcje i niska waga modelu SKO 24 oraz sdr 24 pozwala na ładowanie do 24 ton towaru składowanego w naczepach, z których wszystkie posiadają certyfikat ATP FRC.oraz drukarki

 

Do dyspozycji naszych klientów mamy naczepy umożliwiające załadunek:

 

• kategoria; długośc wysokość szerokość

• 33 europalety 13,40 m 2,65 m 2,45 m

• 66 europalet 13,40 m 2,65 m 2,45m DOPPELSTOCK

 

Wszystkie nasze naczepy są wyposażone w komplet 33 europalet na wymianę, komplet rozpór do zabezpieczenia towaru wewnątrz naczepy oraz dodatkowe sztaby zabezpieczające na drzwi naczepy, co gwarantuje maksimum bezpieczeństwa towaru powierzonego przez Państwa.

 


 

Dnia 10 sierpnia 2009 roku firma "RADJAX" poszerzyła swoją działalność otwierając Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

 

Na mocy decyzji Transportowego Dozoru Technicznego z dnia 1 lipca 2009 r. oraz Zaświadczenia Starosty Powiatu Brzeskiego z dnia 04 sierpnia 2009 r. Stacja Kontroli Pojazdów świadczy usługi w zakresie badań technicznych pojazdów, zgodnie z Dz. U. nr 108 z dnia 2 czerwca 2005 r, poz. 907 i 908 - Prawo o Ruchu Drogowym oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r., Dz. U. nr 32, poz. 262 - Warunki techniczne pojazdów. Stacja została wyposażona w linię diagnostyczną firmy MAHA, oraz urządzenia i przyrządy niezędne do prowadzenia w/w działalności.

Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do współpracy zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę jak również szaroki wachlarz usług promocyjnych związanych z poprawą bezpieczeństwa w ruchu drogowym pojazdów.