Szukaj

AVANTINAILS

salon kosmetyczny, mezoterapia igłowa

 

 

  • kosmetyka twarzy i ciała

  • mikrodermabrazja diamentowa

  • mezoterapia igłowa

  • stylizacja paznokci 

  • pedicure

  • depilacja woskiem

  • przedłużanie rzęs 

  • solarium

  • odchudzanie i modelowanie sylwetki (”FOCUS  RF+”)

  • kwasy medyczne 

 


 

Szkolenia

Reprezentujemy firmę AVANTINAILS, na terenie Opolszczyzny, Dolnego Śląska i okolic od kilku lat przeprowadzamy szkolenia w naszej siedzibie wyposażonej w nowoczesne urządzenia i kosmetyki do stylizacji oraz pielęgnacji dłoni i stóp.

Autorski program kursów w połączeniu z codzienna praktyka w salonie umożliwia nam przekazywanie wiedzy i umiejętności na najwyższym jakościowo poziomie. W trakcie szkoleń dostarczamy obszernych informacji na temat specyfiki dłoni i stóp, kładąc szczególny nacisk na płytkę paznokciowa - jej budowę, sposoby odżywiania i wzmacniania, a także rozpoznawanie jej potencjalnych schorzeń. Zapoznajemy uczestników z profesjonalnym wyposażeniem gabinetu manicure i pedicure, przyborami pielęgnacyjnymi oraz najnowocześniejszymi kosmetykami i środkami stosowanymi do upiększania paznokci.

Kursy wzbogacają informacje z dziedziny masażu oraz peelingu paznokcia poparte licznymi ćwiczeniami praktycznymi. Fundamentalnym elementem każdego z oferowanych przez nas programów jest nauka różnorodnych metod przedłużania płytki paznokciowej oraz sposobów artystycznego jej zdobienia. Dodatkowo, na indywidualne zlecenia Klientów, udzielamy kompleksowej pomocy w zaprojektowaniu, wyposażeniu i organizacji własnych gabinetów.

Naszym atutem jest bogaty program nauczania przekazywany w atrakcyjnej i przystępnej formie. Jednocześnie przywiązujemy bardzo duża wagę do zapewnienia uczestnikom wielu możliwości praktycznego trenowania nowych umiejętności.

W zależności od potrzeb osób szkolących się nauczamy na różnym poziomie zaawansowania:

Kursy na poziomie podstawowym

Ich celem jest poznanie podstaw wykonywania manicure i pielęgnacji dłoni oraz zdobienia, przedłużania i stylizacji paznokci technika żelową. Oferta skierowana jest do osób, które jeszcze nie zetknęły się z tymi zagadnieniami lub tez potrzebują usystematyzowania i przypomnienia już posiadanej wiedzy i umiejętności.

Kursy na poziomie zaawansowanym

Ich celem jest pogłębienie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych z zakresu stylizacji paznokci. Oferta skierowana jest do osób, które wcześniej ukończyły kurs na poziomie podstawowym i chcą poszerzyć swój warsztat pracy o nowe elementy. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub zespołowo - w grupach maksymalnie czteroosobowych. W przypadku kursów indywidualnych do części praktycznej wymagane jest posiadanie własnego modela. W trakcie szkolenia zapewniamy wszystkie produkty kosmetyczne i narzędzia potrzebne do realizacji jego programu. Przeszkolona osoba otrzymuje międzynarodowy certyfikat wystawiony w 3 językach.

Indywidualne kursy specjalistyczne i uzupełniające

Ich celem jest pogłębienie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w wybranym, wąskim zakresie tematycznym. Oferta jest skierowana do osób, które w sposób wybiórczy chcą udoskonalić w trybie indywidualnym swoje umiejętności, potrzebują usystematyzowania posiadanej wiedzy lub dodatkowych ćwiczeń praktycznych. Program tych szkoleń jest każdorazowo opracowywany w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadał indywidualnym potrzebom uczestnika.