Szukaj

BIOREZONANS

diagnostyka, terapia bakterii, pasożytów, wirusów, alergie i uzależnienia

 

Jeśli tylko:

 

 • Wciąż coś Ci dolega i nikt nie może ci pomóc?

 • Wszystkie badania wychodzą prawidłowo, a Ty nie czujesz się dobrze.

 • Zbyt długo walczysz ze swoją chorobą i zamiast lepiej jest coraz gorzej.

 

Gabinet

 

Nie zwlekaj !

 

Przyjdź i uzyskaj odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań dotyczących Twojego zdrowia. U nas nie usłyszysz, że to już tak ma być, lub nic z tym się  nie da zrobić. Pamiętaj nic nie dzieje się bez przyczyny. Zawsze jest jakiś czynnik, a najczęściej wiele czynników powodujących chorobę.

Niestety diagnostyka laboratoryjna jest mało skuteczna np. badanie w kierunku pasożytów daje tylko 20 % wykrywalności ich obecności w kale. Dlatego też lekarze nie biorą ich pod uwagę, a jak się okazuje są one przyczyną większości chorób z jakimi się zmagamy.   

Czy lekarz zlecił Ci kiedykolwiek antybiogram zanim zalecił Ci antybiotyk, lub wymaz aby dowiedzieć się która bakteria powoduje częste infekcje?

U nas wszystkiego się dowiesz. Jesteśmy w stanie dokładnie określić rodzaj bakterii które zainfekowały Twój organizm oraz sposób jej leczenia. Wykonamy test alergiczny, sprawdzimy obecność pasożytów i grzybów oraz tak popularnych wirusów jak HPV, HERPES, ADENOWIRUS i wiele innych.

Jeśli tylko zechcesz jesteśmy w stanie wyeliminować wszystkie czynniki obciążające Twój organizm oraz odczulić alergie. 

 

Przyjdź i przekonaj się sam. 

 

 • "Popieram z całą odpowiedzialnością za swoje słowa. Kuracja pozwolił mi pozbyć się astmy. Było to dla mnie wielką udręką w życiu codziennym. Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwa bo nie muszę być uzależniona od wziewek i innych sterydów. Bardzo polecam tę metodę leczenia. "

  REGINA TROJAN

  Dodaj Twoją opinię
 • "Dziękuję z całego Serca i wszystkim polecam "

  Anna

  Dodaj Twoją opinię