BMK SALON ŁAZIENEK

płytki, kompleksowe wykonywanie, łazienki Oława, projektowanie, projekty Oława, wizualizacja łazienek, armatura sanitarna, wyposażenia wnętrz

Szanowni klienci, w związku z obecną sytuacją na rynku, przekazujemy informacje dotyczące działania naszej firmy:

Realizujemy cały zakres działalności 
 

godziny otwarcia:
Pon. - pt 7.30 -15.00
Sobota nieczynne 
 


Proszę śledzić naszą stronę, jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, najnowsze wiadomości zostaną opublikowane tutaj.

 

 

aranżacja łazienek

 

10 lat doświadczenia

Zbudowaliśmy firmę w oparciu o szerokie grono zadowolonych klientów, którzy docenili nasze zaangażowanie oraz determinacje.

Cechuje nas najlepsza jakość świadczonych usług, przez co klienci z chęcią polecają nasz salon. Wyróżnia nas kompleksowe podejście, od pomysłu i oczekiwań klienta, do końcowej realizacji.

W każdy projekt wkładamy serce oraz pełne zaangażowanie, oferując doradztwo, unikalna wizualizację oraz wsparcie. Nasze podejście jest indywidualne do każdego klienta, co sprawia każdy że każdy projekt staję się UNIKATOWYM.

Wysoka jakość oferowanych usług jest wyznacznikiem każdego etapu współpracy z klientem, zarówno przy konsultacjach, jak i przy montażu.

Współpracujemy z wieloma dystrybutorami, którzy oferują produkty najwyższej jakości. Zmysł estetyczny, porządek i funkcjonalność prowadzą do wykonania ładnej oraz praktycznej łazienki, stworzonej z myślą o Tobie.

 

 

armatura sanitarnakabiny prysznicowewannywyposażenie łazienek

 

 


 

POMYSŁ

Aranżując Twoją łazienkę, staramy się doradzić Tobie w każdym drobnym szczególe. Twoja wygoda i zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

PROJEKT

W oparciu o doświadczenie i zmysł estetyczny, tworzymy wizualizacje specjalnie dopasowane do Twojego metrażu i pomysł na aranżację.

KOSZTORYS

We wszystkich etapach realizacji dbamy by dopracować każdy szczegół. Pracując bardzo intensywnie, zależy Nam by klient dokonywał odbioru swojego projektu z uśmiechem na twarzy.

REALIZACJA

We wszystkich etapach realizacji dbamy by dopracować każdy szczegół. Pracując bardzo intensywnie, zależy Nam by klient dokonywał odbioru swojego projektu z uśmiechem na twarzy.

 


 

 

Sprawdź nasz asortyment

 

PŁYTKI ŚCIENNE I PODŁOGOWE

CERAMIKA, MEBLE ŁAZIENKOWE

WANNY I KABINY

ARMATURA

WYPOSAŻENIE

CHEMIA BUDOWLANA

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 17:00

Sobota: 7:30 - 13:00