BRICOMARCHE

farby, lakiery, narzędzia, rośliny, drzewa

logo bricomarche

 

 

NOWOŚĆ!

 

Zakupy on-line na: www.bricomarche.pl

 

 

 

  • budowa

  • majsterkowanie

  • dekoracje

  • hobby i ogród

 

 


Bricomarché to przyjazna klientom sieć marketów

z wyposażeniem do domu i ogrodu. Naszą misją jest dostarczanie niezawodnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów w najlepszych cenach wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

Ponad 160 sklepów rozlokowanych głównie w mniejszych miejscowościach, ale również w dużych miastach, pozwala nam dotrzeć do klientów z całej Polski, a dzięki sklepowi internetowemu Bricomarche.pl jest to jeszcze łatwiejsze.

Otrzymujesz dostęp do tysięcy produktów bez wychodzenia z domu - po prostu wybierz swój sklep i przeglądaj bogaty asortyment produktów dostępnych od ręki w Twojej lokalizacji! 

 

W ofercie Bricomarché znajdziesz skuteczne rozwiązania do wykorzystania na każdym etapie organizowania swoich wymarzonych czterech kątów - od sprawdzonych materiałów do budowania i remontu, przez stylowe meble i dodatki do aranżacji wnętrz, na architekturze ogrodowej kończąc.

W sekcji Stolarka czekają na Ciebie nie tylko solidne drzwi zewnętrzne i modne drzwi wewnętrzne, ale także praktyczne okna czy panele podłogowe. Szukasz alternatyw?

Znajdziesz je w kategorii Podłoga i płytki, gdzie umieściliśmy najlepsze gatunkowo gresy i dywany, które zbudują solidny fundament pod aranżację w każdym stylu!

Siłą naszych sklepów jest bogaty asortyment sezonowy, zawsze przygotowany na zmieniające się w trakcie roku potrzeby. Meble ogrodowe na lato, artykuły do upraw na wiosnę, znicze na jesień czy wysokiej jakości materiały opałowe na zimę to tylko niektóre z naszych propozycji, które przygotowujemy odpowiadając na oczekiwania naszych klientów.

 

Wszystko to i wiele więcej dla Twojego domu, w cenach na każdą kieszeń, kupisz wygodnie online. Sprawdź!

 

 

 

 


 

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek - sobota: 8:00 - 20:00

niedziela: 10:00 - 18:00