CAR-TEAM

akcesoria samochodowe, kosmetyka i chemia detailingowa, pranie/czyszczenie tapicerki, polerowanie reflektorów, filtry, tłumiki, żarówki LED, filtry stożkowe, wycieraczki, kierownice

CAR-TEAM

 

Działamy od 2009r, szybko się rozwijamy i poszerzamy asortyment.

Współpracujemy z firmą tuningową JACKY AUTO SPORT, która dostarcza nam produkty sygnowane swoim logo jak i uznanych marek tuningowych J-TEC, WM SPORT, AUTO COLLECTION.

ZAKRES USŁUG: OZONOWANIE - pomieszczenia mieszkalne, biurowe, usługowe, gabinety, salony, apartamenty, domy jednorodzinne, hale produkcyjne, sklepy, domki letniskowe....... OZONOWANIE - pojazdy osobowe, busy, dostawcze, autobusy, chłodnie, kampery, przyczepy kempingowe... WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP- przyczepy lekkie do transportu mebli, motocykli.... WYPOŻYCZALNIA MIERNIKA LAKIERU Zapraszamy! 

 


 

ozonowanie pomieszczeń i pojazdów

 

Czym jest ozonowanie?

Ozonowanie jest nowoczesną i skuteczną metodą na pozbycie się wirusów, bakterii, grzybów, pleśni, alergenów, przykrych zapachów, w pomieszczeniach, w których przebywała osoba chora lub zmarła. Jest to naturalna metoda bez użycia chemii, przez co jest bezpieczna dla alergików i astmatyków.

Ozon to metoda 50 razy skuteczniejsza i 3000 razy szybsza od chloru. Badania wskazują na znaczne zmniejszenie ilości roztoczy, owadów oraz drobnoustrojów w ozonowanym otoczeniu. Ozonowanie np. sypialni to czysty, dobry i bezpieczny sen.

  • usuwanie zapachów poremontowych (zapach farb, lakierów,....)

  • usuwanie zapachów po awariach kanalizacji, spaleniach....

  • dezynfekcja pomieszczeń przetwórstwa spożywczego

  • dezynfekcja gabinetów, salonów kosmetyczno-fryzjerskich...

  • dezynfekcja i dezodoryzacja mieszkań, domów, apartamentów

  • dezynfekcja pomieszczeń po przebytych chorobach

  • dezodoryzacja i sterylizacja pomieszczeń po zgonach

  • dezodoryzacja i dezynfekcja siłowni, saun...

  • dezynfekcja i dezodoryzacja domków letniskowych

  • dezynfekcja i dezodoryzacja sklepów, biur (często w pakiecie z praniem kanap, foteli...)

 

ozonowanie

 

 

 


 

sklep z akcesoriami samochodowymi

W naszym sklepie znajdziecie wszystko, co niezbędne do waszego auta.

 

akcesoria samochodowe

 

 


 

wypożyczalnia przyczep

KAUCJA DO WYPOŻYCZEŃ 200 zł
STANDARDOWA REZERWACJA Z WYPRZEDZENIEM 2-DNIOWYM
REZERWACJE WAŻNE 1H od UMÓWIONEJ GODZINY

 

 

 


 

miernik lakieru

Przystępując do badania lakieru należy pamiętać o kilku szczegółach. Po pierwsze, ciężko określić, jaką grubość lakieru powinien mieć konkretny samochód. Wartości te mogą się wahać od 80 μm do nawet 150 μm. Warto wiedzieć, że lakiery niemetalizowane nie są zwykle pokrywane warstwą bezbarwną, więc ich grubość często wynosi ok. 80 μm. Podobną grubość lakieru posiadają zwykle słupki drzwiowe, progi czy elementy pod maską.

Podczas badania lakieru powinno się przeprowadzić po kilka pomiarów na każdej części nadwozia. Wyniki pomiędzy nimi, w przypadku oryginalnej powłoki, nie powinny różnić się więcej niż o 30 μm. Poniżej podpowiadamy, które części samochodu badać i jak interpretować uzyskane wyniki.

 

miernik lakieru

 

 

 


 

Godziny otwarcia 

poniedziałek - piątek 9:00-17:00

sobota 9:00-13:00