DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA PRINTO

banery, grafika na pojazdach, bilboardy, reklama, druk na folii, plakaty, tablice reklamowe, reklama świetlna, strony www

baner z ploterem wielkoformatowym

Druk reklam - wszystkie formaty

Druk wielkoformatowy pozwala wykonać różne ekspozycje zewnętrzne i wewnętrzne bez ograniczeń kolorystycznych. Drukując na różnego rodzaju podłożach możemy w efekcie końcowym bardzo duże spektrum materiałów reklamowych, dekoracyjnych i prezentacyjnych.

 

Nadruki na witryny sklepowe

Reklama zewnętrzna wyklejona na witrynie sklepowej jest idealną formą przyciągania klienta. Oklejenie szyb bardzo często poprawia ogólny wygląd zewnętrznylokalu a zarazem zachęca klienta do odwiedzin.

oklejamy witryny sklepowe

 

Reklama na pojazdach

Oklejony samochód firmowy to darmowy nośnik reklamy wizualnej, z którą ma kontakt nieograniczona liczba potencjalnych klientów. Oklejanie samochodów, autobusów, tramwajów - podejmiemy każde wyzwanie.

realizacja na dużym busie dla CTP serwis realizacja na busie dla firmy FUD
neonowe napisy rekalmowe dla burgerowni

Reklama świetlna

Reklamy świetlne mogą przybierać różne formy – od kasetonów, po napisy wykonane z podświetlanych liter przestrzennych. Podstawowym zadaniem jest skuteczna promocja, to osiągamy poprzez widoczność reklam niezależnie od pory dnia.

Plakaty i billboardy

Billboard jest jednym z nośników reklamy outdoorowej. Technologia druku cyfrowego i offsetowego charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, niezależnie od wielkości zamówienia, billboardy które dla Państwa wydrukujemy będą wytrzymałe i zgodne z projektem graficznym.

banery dla hali sportowej

Banery, siatki reklamowe

Angażując niewielkie nakłady finansowe, można zamówić pojedyncze sztuki grafiki reklamowej, wydrukowanej cyfrowo na powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Pełny kolor pozwala na umieszczenie znaków firmowych, zdjęć i grafiki co ułatwia projektowanie banera.

PROFESJONALNY DRUK WIELKOFORMATOWY

Drukujemy na folii samoprzylepnej, papierze, banerach reklamowych, folii one way vision, itd. Reklamy zewnętrzne wyklejane na witrynach sklepowych.

Drukujemy banery reklamowe, plakaty wielkoformatowe, ulotki, etykiety, broszury, wizytówki, i inne. Projektujemy i produkujemy reklamy świetlne, litery przestrzenne, szyldy, tablice itp.

Tak pracujemy w printo