ESOTIQ - PROFESJONALNY BRA FITTING

biustonosze, staniki, bielizna, przeróbki, rajstopy

 

 

 

 

 • "Weszłam do państwa sklepu przez przypadek a wyszłam mega zadowolona. Wspaniała i profesjonalna obsługa. Polecam."

  Monika Szwed

  Dodaj Twoją opinię
 • "najwspanialsze w noszeniu tych biustonoszy jest to, że zmieniają kształt biustu( po ciąży to miły prezent). nagle okazuje się, że nie nosi się miseczki c, tylko tak jak w moim przypadku ff, że te wałeczki na plecach to też biust. ja tak je polubiłam , że nie wyobrażam sobie nosić innej bielizny. udało mi się zarazić koleżankę moim uwielbieniem do tych staników.jej pomogły jeszcze bardziej, gdyż zniknął ból kręgosłupa w odcinku piersiowym:) w momencie, gdy zaczęłam je nosić automatycznie prostuję plecy bo wiem, że biust wygląda jeszcze ładniej, że brzuch robi się bardziej płaski. myślę, że każda kobieta, dziewczyna powinna zainwestować w siebie. poza tym ludzie tworzą miejsce, a pani Małgosia to czarodziejka. kto był, ten wie :)"

  Agnieszka Latawiec

  Dodaj Twoją opinię
 • "Rewelacyjna obsługa, zero stresu, krępowania, świetnie dobrany biustonosz, piękne modele. To wszystko dziś nie spotkało u Pań, bardzo dziękuję :)"

  Iwona Sewruk

  Dodaj Twoją opinię
 • "Lepszego prezentu niem mogłam sobie sprawić ,pani przemiła kompetentna miła obsługa wyszłam z mega prezentem juz na sobie jestem bardzo zadowolona i za niedługo zamierza odwiedzić Panie z NIKA z Brzegu polecam !!!"

  Małgorzata Kusiak

  Dodaj Twoją opinię