HOTEL REDOS, RESTAURACJA POD KASZTANAMI

sala bankietowa, imprezy okolicznościowe, konferencje, komunie, urodziny, szkolenia

hotel redos logo

"Największą zaletą hotelu jest to, że jest ucieczką od życia domowego"

George Bernard Shaw

 

hotel redos

HOTEL REDOS

Dwugwiazdkowy Hotel Redos znajduje się w zielonej okolicy naprzeciwko Nysy Kłodzkiej, dogodny dojazd do Centrum a także 1 km od dworca kolejowego w Nysie dodaje dodatkowo temu miejscu atrakcyjności. Hotel&Restauracja Redos znajduje się 94 km od lotniska im. Mikolaja Kopernika we Wroclawiu.

 

POKOJE

Dysponujemy dla naszych gości 16 pokojami. 14 pokoi i 2 Apartamenty w opcji Standard i Prestige.

 

RECEPCJA

Dla naszych gości recepcja jest czynna całą dobę. Wykwalifikowana i miła obsługa zawsze pomoże udzielić niezbędnych informacji.

 

 


 

logo pod kasztanami

 

Pragniesz przygotować wspaniałą uroczystość dla swoich bliskich i znajomych? Nasza sala bankietowa to miejsce, w którym możesz to zrobić.

 

Restauracja i Sala Bankietowa “Pod Kasztanami” to obiekt położony w centrum Nysy przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego, sąsiadujący z rzeką, pięknym parkiem, otoczony zielenią i starymi kasztanami. Podzielony na dwie strefy - restauracji i sali bankietowej.

Sala Bankietowa “Pod Kasztanami” może ugościć 140 osób, jest idealnym miejscem na zorganizowanie przyjęć weselnych, okolicznościowych, bankietów oraz szkoleń. Nowa aranżacja wnętrza, w neutralnym, stonowanym i eleganckim stylu zaskoczy mnogością ciekawych rozwiązań.

Sala Bankietowa “Pod Kasztanami” połączona jest z “Hotelem Redos”, który oferuje 14 pokoi i 2 apartamenty w opcji Standard i Prestige.

 

 

 

 


 

RESTAURACJA POD KASZTANAMI

Nowoczesnie wyposażona restauracja, w której kompleksowo zorganizujecie Państwo szereg imprez okolicznościowych.

 

restauracja pod kasztanami

 

Śmiało możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy restauracją z tradycjami. Na rynku lokalnym istniejemy od 1990 roku.

Początkowo jako mały punkt gastronomiczny z kilkoma stolikami dla klientów i niezbyt bogatą ofertą kulinarną pod nazwą "POD KASZTANEM". Prowadząc ten punkt, obok budowaliśmy dużo większy obiekt, do którego wprowadziliśmy się w 1996 roku. Nowy lokal został otwarty pod nazwą RESTAURACJA – PIZZERIA "REDOS". Menu nowego lokalu stanowiły potrawy kuchni włoskiej: pizza, makarony, sałatki, ale serwowaliśmy również smakowite dania kuchni polskiej: schabowego, pierogi, flaczki, golonkę itp. Szybko nowy lokal "REDOS" stał się miejscem rozpoznawalnym na rynku lokalnym i zdobył wielu klientów.

W 1999 roku w części piwnicznej lokalu został utworzony PUB, w którym od samego początku istnienia, obok typowego miejsca spotkań piwnych, zaczęliśmy organizować imprezy, takie jak: koncerty, pokazy i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Zarówno dla firm i instytucji jak i dla osób indywidualnych.