HURTOWNIA BUDOWLANA

materiały budowlane, sprzedaż, farby Caparol, narzędzia, tynki, ciężka budowlanka

 

Nowa hurtownia budowlana w Skarbimierzu

 

Hurtownia budowlana Brzeg

 

Właścicielem hurtowni i jest firma KAISER Sp. z o.o. ze Skarbimierza założona przez Pawła Resiak, który jest właścicielem znanej w naszym powiecie firmy będącej liderem branży deweloperskiej i budowlanej.

 

logo caparol

 

Mieszalnia farb

 

Hurtownia jest wyłącznym dystrybutorem renomowanej niemieckiej firmy CAPAROL. Mieszalnik tynków i farb jaki posiadamy na miejscu jest w stanie wyprodukować każdy wymarzony kolor.

W swojej ofercie hurtownia posiada produkty innych wiodących na rynku firm takich jak  KNAUF INSULATION, ARBET – styropian , CIRET, Torggler, Ceresit, Dublet i innych.

 

Odzież BHP

 

Firma Högert  specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych narzędzi oraz artykułów BHP.

 

Materiały budowlane

 

 W ofercie hurtowni można znaleźć dachówki różnych producentów oraz inne materiały niezbędne do budowy domów i wykończenia wnętrz.

 

Dla wykonawców zaopatrujących się w naszej hurtowni prowadzimy ciekawe szkolenia z partnerami handlowymi, na których można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o materiałach budowlanych, znajdujących się w ofercie sprzedaży hurtowni.

 

materiały budowlane Brzeg

 

Dodatkowo możemy pochwalić się sprzedażą profesjonalnych, wysoce specjalistycznych markerów firmy EDDING, które posiadają niezawodne rozwiązania. Markery  można zastosować do wszystkich powierzchni np. pisanie po mokrym, po szkle, drewnie, kablach, materiałach i innych tekstyliach, odporne na gotowanie. W swojej ofercie EDDING posiada tablice magnetyczne i szklane oraz kredy w pisaku. 

 


 

Jako jedyna firma w Skarbimierzu, hurtownia rozszerzyła również swój asortyment o materiały biurowo – szkolne

 


 

 

 

 

 

  • Parking

    Możesz przyjechać samochodem.
  • Szybki i stały kontakt

    Zawsze się z nami skontaktujesz.
  • Gwarancja jakości

    Wysoka jakość usług i produktów.