JAGODA

paznokcie, kosmetyka, makijaż, makijaż parmanentny, medycyna estetyczna, depilacja laserowa

Drodzy Klienci.

W związku z zamknięciem gabinetów kosmetycznych -  studio kosmetyczne Jagoda jest nieczynne do odwolania.

Będziemy tęsknić :( i na pewno powiadomimy, jak będzie możliwe znowu się spotkać.

Życzymy dużo zdrówka i serdecznie pozdrawiamy :)

W razie pytań, proszę dzwonić: tel. 691 345 846

 

 

Gabinet Kosmetyczny JAGODA

 

 

    

 

Oferuje:

Szeroką gamę zabiegów dla Pań i Panów, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Dzięki 17-letniemu doświadczeniu i pasji możemy zagwarantować wysoką jakość wykonywanych zabiegów.
Nie stajemy w miejscu. Wciąż poszerzamy naszą ofertę i dokształcamy się uczestnicząc w szkoleniach kosmetycznych i dermatologicznych, sympozjach i seminariach. Wprowadzamy nowe usługi i technologie. Wybieramy kosmetyki i dermokosmetyki renomowanych firm (SOUVRE, DERMIKA, DR RIMPLER, THEO MARVEE, BEUTTINA)

 

 

ZAPRASZAMY NA

BEZPŁATNE KONSULTACJI KOSMETYCZNE!

 

 

JAGODA BOR

stylistka paznokci, prekursorka nowych trendów (np. żelowe paznokcie na formie). PERFEKCJONISTKA! Swojej pracy oddaje całe serce. Brała udział w licznych szkoleniach. Cały czas współpracuje z niemiecką firmą BEUTTINA, która oferuje produkty najwyższej jakości. Pani Jagoda zawsze stara się stworzyć domową i ciepłą atmosferę.

 

 

MAJA MARIA KOŁODZIEJCZYK 

kosmetolog z dużym doświadczeniem. Brała udział w prestiżowych szkoleniach kosmetycznych i dermatologicznych w kraju (Warszawa, Kraków, Wrocław). Zawsze UŚMIECHNIĘTA! Wyczaruje dla Państwa chwilę relaksu i odprężenia. Pomoże i posłuży radą. Pani Kasia jest sumienna i bystra, dzięki czemu jej klienci są zawsze zadowoleni i z zaufaniem poddają się jej wskazówkom.

 

 

AGATA KRZYSZTOF 

kosmetolog zajmująca się przede wszystkim medycyną estetyczną. Ma za sobą wszystkie stopnie i szkolenia potrzebne do wykonywania tak odpowiedzialnej dziedziny. DELIKATNA I ODPOWIEDZIALNA!!! Duże doswiadczenie, ogromna wiedza i takt. Klientki zawsze są usatysfakcjonowane od pierwszego spotknia z Agatą, która dużo i chętnie opowiada o zabiegach.

 

EWA PUZIO 

Lingeristka, ma za sobą 15 letnie doświadczenie w podkreślaniu urody. PEWNA SIEBIE I TEGO CO ROBI!! Przy Niej można przełamać opory i nabrać pewności siebie, a makijaż jest tego dopełnieniem. Potrafi doradzi i dopasować makijaż permanęntny, tak aby każdy był zadowolony i czuł się komfortowo.

 

 

 

 

        

           

 

 


 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 8:00 - 13:00

 

 

Znajdziesz nas również na Facebooku:

https://www.facebook.com/StudioKosmetyczneJagoda?fref=ts


  • "Studio JAGODA jest firmą w pełni profesjonalną, można stąd wyjść zrelaksowanym i w pełni wypoczętym. Miłe i profesjonalne panie tworzą miły klimat. Polecam wszystkim."

    PIOTR Romanek

    Dodaj Twoją opinię