KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH CHROBAK-FIC, DURAJ-BUKOWSKA, KOTULSKA S.C.

usługi prawne, prawnik, adwokat, radca prawny

KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH

CHROBAK-FIC, DURAJ-BUKOWSKA, KOTULSKA S.C.Jesteśmy dynamiczną kancelarią prawniczą, zlokalizowaną na terenie Oławy i Wrocławia, z aspiracjami do służenia klientom na terenie całego kraju. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszym klientom poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Chociaż głównie działamy na terenie Oławy i Wrocławia, nie ograniczamy się geograficznie. Tam, gdzie wymagają tego interesy naszych klientów, świadczymy usługi również w innych miastach i regionach Polski.adwokaci trzebnica


Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa:

• Prawo cywilne
• Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
• Prawo rodzinne
• Prawo kanoniczne
• Prawo karne, karno-skarbowe, prawo wykroczeń, prawo karne wykonawcze

Jesteśmy dynamicznym zespołem specjalistów, dla których praca stała się pasją. Pasją pomagania. Nasze podejście do prawa jest zawsze ukierunkowane na wyszukanie optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.

Zawsze dostosowujemy zakres naszej pomocy do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy zająć się sprawą całościowo, od początku do końca, lub podejmować pojedyncze, zlecone przez klienta czynności.

Pomoc prawna świadczona jest również w języku angielskim i niemieckim, co umożliwia nam współpracę z klientami międzynarodowymi.

 


TO WAŻNE!

Nie podejmujemy działań, które, w naszej ocenie, nie oferują realnej szansy na sukces.

W każdym przypadku, przedstawiamy klientowi kilka opcji postępowania, z omówieniem korzyści i potencjalnych zagrożeń każdego z wyborów.
 

 

Adres siedziby

Trzebnica, ul. H. Pobożnego 19/XVIII

e-mail: kancelaria@adwokaciradcowie.com

www.adwokaciradcowie.pl

Mamy także siedzibę w Oławie na ul. Wrocławskiej 4a

 

kancelaria trzebnica