KONSTAŃCZAK Tamara

lek. stomatolog, godz. pn, śr, pt 14-18, rejestracja pod nr 533 207 671

 GABINET STOMATOLOGICZNY

Tamara KonstańczakStomatologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się leczeniem i zapobieganiem chorobom jamy ustnej oraz zębów. Właściwa pielęgnacja jamy ustnej jest bardzo ważna dla zdrowia całego organizmu, ponieważ zakażenia w jamie ustnej mogą prowadzić do poważnych chorób, takich jak choroby serca, cukrzyca czy choroby układu oddechowego.

W naszej klinice stomatologicznej oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują m.in.:

• Profilaktykę stomatologiczną: regularne wizyty kontrolne, czyszczenie zębów, fluoryzację, instruktaż higieny jamy ustnej
• Leczenie próchnicy i ubytków: wypełnianie zębów, endodoncję, koronki i mosty
• Protetykę stomatologiczną: protezy szkieletowe, stałe i ruchome
• Ortodoncję: aparaty stałe i ruchome, leczenie wad zgryzu
• Chirurgię stomatologiczną: usuwanie zębów, zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej

stomatolog Oława

Nasza klinika jest wyposażona w nowoczesny sprzęt oraz zatrudnia doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta, a nasze ceny są konkurencyjne w stosunku do innych klinik stomatologicznych.

 

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek  13:00 - 19:00
Środa  13:00 - 19:00
Piątek  13:00 - 19:00
 

Zadzwoń i umów się na wizytę
 tel. 533 207 671

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dbania o zdrowie swojej jamy ustnej! Nasza klinika znajduje się w dogodnej lokalizacji, a umówienie się na wizytę jest bardzo proste - można to zrobić drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.
 
 
 
  • "Pani Tamara jest wspaniałą dentystką, 100% profesjonalizmu. Miła, kulturalna i zawsze uśmiechnięta. Bardzo wyrozumiała dla klienta. Zna się na swoim fachu, bardzo szybkie i dobre diagnozy, dokładność w leczeniu. POLECAM"

    Jakub Kroczak

    Dodaj Twoją opinię