Celem informatora jest pokazanie lokalnych firm, tego w czym są dobre, i co je wyróżnia na lokalnym rynku. Jesteśmy tłem życia, pokazujemy lokalne firmy, w każdym kanale komunikacyjnym (drukowany, internet, telefon). Okazało się, że nasz pomysł się sprawdza, że informatory naprawdę działają. Daje nam to moc do dalszej pracy.

Lokalny Informator Teleadresowy wydajemy  cyklicznie w powiatach: oławskim, brzeskim, strzelińskim, namysłowskim, oleśnickim, a w ostatnim czasie również trzebnickim, wołowskim i średzkim.

 

Warto korzystać z informatora

Każdy ma potrzeby, różnego rodzaje awarie i zachcianki. Nawet jak znajomi polecają nam firmy, to nie zawsze mają do nich aktualny kontakt. W takich sytuacjach sprawdza się Informator, sprawdza się też internet, bo większość firm jest wypozycjonowania przez nasz serwis lit.pl. Sprawdza się też nasza infolinia, wystarczy zadzwonić i powiedzieć, że szukamy tego i tego lub powiedzieć, abyśmy przełączyli rozmowę do wybranej przez Ciebie firmy. 

Rocznie przeglądani jesteśmy ponad 5.000.000 razy. Tak dobre statystyki pokazują, że nasza praca ma sens, dlatego zaufaj nam i przyłącz się. Twórzmy razem produkty, które są lubiane i wykorzystywane każdego dnia.