Firma mHurt Magdalena Dudek istnieje od 2011 roku. Dzięki 9 - letniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość oraz precyzję w wykonywaniu usług.

 

Jesteśmy wiodącym samoobsługowym centrum techniki grzewczej i sanitarnej.

 

W rozwoju techniki grzewczej coraz ważniejsze staje się zapewnienie komfortu ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, przy jednoczesnej redukcji zużycia energii do niezbędnego minimum.

 

Technika Grzewcza wychodzi naprzeciw tym potrzebom oferując pełen pakiet nowoczesnych systemów grzewczych uznanych marek m. in. Buderus, Viessmann, Metal-Fach Technika Grzewcza oraz Defro Sp. z o.o. sk.

 

Klienci firmy M-hurt mogą wybierać spośród szerokiej oferty produktowej producentów branży sanitarno-grzewczej. Asortyment sklepu jest systematycznie wzbogacany  oraz uzupełniany.

Obsługa udzieli Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania, pomoże w doborze urządzeń.

Zakupiony towar zostanie dostarczony we wskazane przez Państwa miejsce, a autoryzowana firma instalacyjna na życzenie wykona profesjonalny montaż zakupionego towaru.

 

Oferujemy również usługi w zakresie doradztwa i projektu.

 

 

Odnawialne źródła energii odpowiedzią na dzisiejsze czasy

 

Firma M-HURT Magdalena Dudek - technika grzewcza z Jelcza-Laskowic jest działająca od ponad 10 lat hurtownią  instalacyjną w zakresie ogrzewania, wod-kan, wentylacji, klimatyzacji.
Współpracujemy z renomowanymi firmami na rynku krajowym i zagranicznym.

W ofercie mamy produkty marki:

 • Mitsubishi Electric

 • Viessmann

 • Bosch

 • LG

 • Geberit

 • Dyka

 • Kan therm

 • Flowair

 • Robur

 • TweeTop

 • TeCe

 

oraz wiele innych wiodących firm z branży instalacyjnej, grzewczej,  klimatyzacji i wentylacji.
Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami wykonawczymi, które swoją wiedzą oraz doświadczeniem kompleksowo i profesjonalnie są w stanie wykonać najtrudniejsze stawiane przez wymagającego klienta wyzwania.

Obecnie kładziemy olbrzymi nacisk na promowanie i sprzedaż odnawialnych źródeł energii w postaci pomp ciepła powietrze-woda.

 

Viessmann Vitocal 100-S

Viessmann Vitocal 100-S

 

Budując lub remontując dom stajemy przed innymi wyzwaniami jak 20-30, a nawet 10 lat temu. Jedną z najważniejszych kwestii jest wybór dobrego systemu grzewczego.
Decydującym aspektem pod względem energetycznym budowy lub modernizacji jest prawidłowy wybór źródła ciepła w postaci pompy ciepła.
Dostępne programy rządowe oraz regionalne pozwalają uzyskać dofinansowanie na montaż lub wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne i ekologiczne w postaci pomp ciepła co dodatkowo pomaga podjąć właściwą decyzję, a jednocześnie skraca czas zwrotu poniesionych kosztów.

 

Nasza oferta pomp ciepła powietrze-woda w oparciu o firmy:  Mitsubishi, Viessmann, Bosch  posiadające  obecnie jedne z najwyższych sprawności energetycznych COP, jest odpowiedzią na obecne czasy oraz stawiane wysokie wymagania środowiskowe.

 

5 najważniejszych zalet zastosowania pomp ciepła powietrze-woda:

 1. Urządzenie zewnętrzne wykorzystuje ciepło zmagazynowane w otaczającym je powietrzu i dostarcza do urządzenia wewnętrznego. Stamtąd jest wprowadzone do obiegu grzewczego. W takim procesie do 75% łącznego zapotrzebowania na energię jest pokrywane z otoczenia, a pozostałe około 25% pompa zużywa jako prąd napędowy z sieci elektrycznej;

 2. Firmy Mitsubishi, Viessmann i Bosch wyróżnia doskonała sprawność sprężarek inwerterowych czynnika chłodniczego, które jest sercem każdej pompy ciepła powietrze-woda;

 3. Bez kosztownych odwiertów, bez montażu kolektorów dachowych, bez podłączenia do sieci gazowej. Ustawiasz tylko urządzenie zewnętrzne, montujesz moduł wewnętrzny, łączysz je ze sobą i gotowe. Szybki montaż, mały wysiłek montażowy i relatywnie niskie koszty inwestycji w połączeniu z możliwością skorzystania z programów dofinansowania - to podstawowe cechy pomp ciepła powietrze-woda.

 4. Olej opałowy, propan, drewno czy węgiel - należy zawsze posiadać odpowiedni magazyn opału, także koszty przeglądów systemów, obsługi jest dość wysoki.

 5. Inaczej jest z pompą ciepła – zasilana elektrycznie pracuje stabilnie i niezawodnie, nie wymagając zaangażowania ze strony użytkownika. Dodatkowo możliwość zdalnego nadzoru daje pełnię satysfakcji przez wiele lat użytkowania.

 6. Pompa ciepła powietrze-woda jest urządzeniem niewymagającym. Podczas produkcji wytwarzany jest niewielki ślad węglowy. Napędzana jest prądem, co daje możliwości połączenia z własnym źródłem w postaci paneli fotowoltaicznych. Cała reszta energii pochodzi z powietrza.

 7. Kolejną zaletą jest fakt, iż pompa nie emituje Co2. W ten sposób pomagamy w walce o nasze czyste środowisko, w którym wspólnie funkcjonujemy.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni wszystkich, którzy są zainteresowani nowoczesną techniką grzewczą - pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji.

Zapraszamy do współpracy firmy instalacyjne.

 

 

 

 


 

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

poniedziałek - piątek  7:30 - 16:30, sobota 7:30 - 14:00