Szukaj

MEBLE KUCHENNE

kuchnie, Pracownia Mono, projektowanie

Pracownia Mono

Wszystko zaczyna się od pomysłu


 

Chciałabym podzielić się wiedzą w dziedzinie mebli kuchennych, proponując wykonanie profesjonalnego projektu kuchni oraz bogaty wybór mebli kuchennych. Doświadczenie w branży zdobyłam pracując w renomowanych firmach, uczestnicząc w licznych szkoleniach, targach meblowych w kraju i za granicą.

Kuchnia to miejsce szczególne, odzwierciedlająca charakter i styl życia domowników, dlatego tak ważne jest dokładne poznanie zarówno zwyczajów jak i oczekiwań estetycznych przyszłych domowników. Każdy projekt to dla mnie indywidualne wyzwanie, nie chce ograniczać się do typowych projektów, lubię nietuzinkowe i odważne wnętrza. Staram się zawsze, aby projektowane wnętrze było „Państwa wnętrzem”.

Chwila, gdy zadowolony klient dzwoni z zaproszeniem na kawę to dla mnie najprzyjemniejsza nagroda.

 


 

Co daje nam praca z doświadczonym projektantem:

• dzięki wykorzystaniu profesjonalnego programu projektowego z wykorzystaniem renderingu klient ma możliwość zobaczyć       fotorealistyczne wizualizacje, pokazujących pomysły w sposób bardzo dokładny wraz z detalami. Klient na tym etapie śmiało może zmieniać koncepcje, widząc swoją przyszłą kuchnię.

• wykorzystanie wiedzy, doświadczenia i dobrego wyczucia smaku projektanta pozwoli na uniknięcie błędów w projekcie kuchni

• znajomość najnowszych trendów w branży meblarskiej, daje duże możliwości projektowe od strony wizualizacyjnej

• nie musimy się martwić, gdzie umieścić gniazda do sprzętu agd, czy też, gdzie umieścić przyłącza z wodą. Po zaakceptowaniu   projektu przez klienta zostanie przygotowany dla wykonawców projekt branżowy instalacji elektrycznej i hydraulicznej.

• projektant zaproponuje kolory frontów, blatów, ścian, rodzaj oświetlenia itp.

• projektant może przygotować projekt kuchni pod wcześniej ustalony budżet klienta