M.ŁUCZAK-PROTETYKA SŁUCHU

aparaty słuchowe, badania słuchu | Nysa

Szanowni klienci, z uwagi na obecą sytuację informujemy, że nasza firma działa po uprzednim umówieniu się telefonicznym.

Proszę śledzić naszą stronę, jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, najnowsze wiadomości zostaną opublikowane tutaj.

 

logo m.łuczak, protetyka słuchu

 

Gabinet Protetyki Słuchu M. Łuczak

 

Firma założona w lutym 2012 r. Od początku istnienia głónym obszarem działaności są  badania słuchu oraz dobór, programowanie i sprzedaż aparatów słuchowych.

Właściciel gabinetu, mgr inż. Marcin Łuczak, z wykształcenia elektronik-akustyk, angażuje się także w prace naukowe oraz działalność edukacyjną w projektach związanych z akustyką wnętrz oraz walką z hałasem i ochroną przez hałasem.

(zainteresowanych zapraszamy na platformę edukacyjną Acoucou.org)

 


 

W naszym gabinecie duży nacisk kładziemy na komfort pacjenta.

 

m.łuczak

 

Badania słuchu przeprowadzane są w dużym, specjalnie zaprojektowanym pomieszczeniu. Swobodnie poruszać może się w nim osoba na wózku inwalidzkim, jest też możliwość obecności rodziców podczas badania słuchu u dzieci.

Zależy nam także, na maksymalnie dobrym zrozumieniu przez przyszłego użytkownika problemu niedosłuchu. Wierzymy, że znajomość mechanizmu ubytku słuchu oraz podstaw działania aparatów słuchowych pozwala na efektywniejsze i bardziej świadome ich używanie.

Podstawowe badania wykonywane w gabinecie to audiometria tonalna powietrzna i kostna, audiometria mowy oraz tympanometria. Audiometrię tonalną wykonujemy dzieciom w wieku od 5 lat.

Od początku współpracowaliśmy z najbardziej uznanymi producentami aparatów słuchowych – Signia (dawniej Siemens), Audio ServiceOticon.

 

Aktualnie nasza oferta obejmuje także aparaty słuchowe BernafonSonic.

Wszyscy producenci z jakimi współpracujemy to firmy istniejące na rynku od wielu lat, cieszące się dobrymi opiniami użytkowników.

Ponadto, co dla nas bardzo ważne, są to firmy które posiadają centra serwisowe (Signia/Audio Service) lub produkcyjne (Oticon, Bernafon i Sonic) w Polsce.

Oznacza to znacznie krótszy czas realizacji zamówień na aparaty słuchowe i wkładki uszna, a także bardzo przyspieszone naprawy serwisowe.