Szukaj

MOBILNY FRYZJER, EWA STĘPIEŃ

studio zalotka, stylista, fryzjer, upięcia okolicznościowe, upięcia dzienne, upięcia weselne, komunijne

 

 

MOBILNY FRYZJER

Ewa Stępień

 

Upięcia włosów to doskonały sposób aby wyróżnić się w wyjątkowych dla nas chwilach takich jak ślub, wesele, spotkanie, studniówka, czy w innych ważnych dla nas okolicznościach. Pozwól mi sprawić że poczujesz się wyjątkowo :)

 

Zasady współpracy: 2020 rok

 

ŚLUB

Upiecie Ślubne to koszt 130 zł  +10 zł dojazd na terenie Oławy, w przypadku dojazdu poza Oławą koszt wynosi 10 zł + 1zł za każdy dodatkowy km (czas trwania od 1,5h do 2h)

Upięcie próbne 130 zł ( do 2h powyżej 2 h każda następna godzina kosztuje 20 zł) +10 zł za dojazd na terenie Oławy. 

Upięcie próbne wykonujemy bez lakieru, według uznania panny młodej mogą to być 2, 3 fryzury jednego dnia, jeśli nie ma gotowej koncepcji - spokojnie coś wymyślimy.

Upięcie na sesję ślubną to koszt 130 zł+10 zł dojazd na terenie Oławy (czas trwania 1,5h - 2h) w przypadku gdy panna młoda była moją klientką odnośnie fryzury próbnej i weselnej koszt upiecia to 100 zł.

Fryzura Gości 110 zł bez względu na rodzaj fryzury czy włosów (czas trwania od 1h do 1,5h)

 

UPIĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Upiecie okolicznościowe to koszt 100 zł + 10 zł za dojazd na terenie Oławy, w przypadku dojazdu poza Oławą koszt wynosi 10 zł + 1zł za każdy dodatkowy km. (czas trwania 1,5-2h)

 

KOMUNIA

Fryzura komunijna to koszt 100 zł  + 10zl za dojazd na terenie Oławy, w przypadku dojazdu poza Oławą koszt wynosi 10zł + 1zł za każdy dodatkowy km. (czas trwania od 1,5h do 2h)

Fryzura Gości 100 zł bez względu na rodzaj fryzury czy włosów (czas trwania od 1h do 1,5h)

 

OGÓLNE

stylizacja włosów krótkich maxymalnie do ucha (styling na sucho) 80zł (czas trwania od 30-40 min)

włosy w dniu wykonywania usługi muszą być suche i czyste (myte najlepiej dzień wcześniej bez lub z minimalna ilością odżywki) 

Pobieram zaliczki w wysokości 50 zł od os. Termin jest w 100% zarezerwowany dopiero po wpłacie w styczniu zaliczki na konto bądź osobiście i podpisaniu umowy. W dniu wykonania usługi płacimy kwotę pomniejszona o wpłatę zaliczki.

W dniu wykonywania zlecenia proszę o punktualność gości biorących udział w uroczystości, tak aby klientki były obsługiwane jedna po drugiej, w przypadku spóźnienia powyżej 20 min mam prawo odmówić wykonania usługi. (proszę pamiętać że ja zawsze mam kolejną osobę wpisana w kalendarz i do niej również muszę dojechać) 

W przypadku wykruszenia się kogoś z gości przy zleceniu, koszt tej osoby jest tak czy siak pokrywamy. 

Proszę o przemyślana rezerwację godzin bo później może być problem z ewentualnymi zmianami.

W przypadku odwołania przeze mnie usługi mniej niż dwa mies przed terminem pieniążki zwracam na konto. W przypadku odwołania przez klientke usługi mniej niż dwa miesiące przed terminem pieniążki nie będą zwracane.

 

Serdecznie Zapraszam

 

 

 

  • "Pięknie fryzury. Moja trzymała się cała noc. Podejście do klienta również na duży plus :) "

    Justyna Wieczorek

    Dodaj Twoją opinię