NIERUCHOMOSCIBRZEG.PL

Kaiser Paweł Resiak, sprzedaż domków w zabudowie szeregowej, mieszkania na sprzedaż, usługi ogólnobudowlane

 

logo nieruchomości brzeg

 

Doskonała lokalizacja

 

Osiedle domów zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, z dala od głównego natężenia ruchu drogowego. Usytuowane tylko 4 km od centrum Brzegu, w Skarbimierzu Osiedle.

W odległości ok. 100 m znajdują się sklepy, bankomat i fryzjer. Szkoła i przedszkole oddalone są o ok. 300 m. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi niska zabudowa jednorodzinna.

Dodatkowym atutem lokalizacji osiedla jest zarówno dogodny dojazd do Brzegu, jak i na obwodnicę miasta, czyli w kierunkach Opole i Wrocław.

W Skarbimierzu Osiedle są placówki edukacyjne (przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum), placówki zdrowia (zakład opieki zdrowotnej, stomatolog), a także inne: apteka, sklepy spożywcze, odzieżowe, fryzjerzy.

Mieszkańcy mają dostęp do nowego boiska sportowego, bieżni, placu zabaw, a także kościoła. Osiedle połączone jest z Brzegiem wygodną komunikacją miejską.

 

Nieruchomości Brzeg - Makowy zakątek 2

 

Piękne mieszkania z ogródkiem

 

Wszystkie lokale mają indywidualny garaż oraz podjazd do garażu, na którym jest dodatkowe miejsce postojowe, taras i własny ogródek. Na każdy szereg przypada działka o pow. ok. 300 m2.

W piętrowym domu rozkład pomieszczeń jest następujący: – parter: wiatrołap, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia, wc, garderoba oraz salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na ogród.

W bryle budynku, na parterze usytuowany jest również garaż o pow. 18m2.– I. piętro: dwa pokoje po 13 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia z kolejnym balkonem, łazienka, garderoba i korytarz.

W domu istnieje możliwość podłączenia kominka. Pomieszczenie gospodarcze idealnie nadaje się również na pralnię. Podstawowym materiałem budowlanym jest silikat.

Domy sprzedawane są w stanie developerskim, czyli: na podłogach są wylewki, na ścianach tynk cementowo-wapienny, stolarka okienna i drzwi wejściowe; instalacja wodna, kanalizacyjna, gazowa i elektryczna, grzejniki, kontakty, brama garażowa.

 

Mieszkania Makowy Zakątek 2