PEŁNE ZDROWIA, SKLEP EKOLOGICZNY

żywność ekologiczna, zdrowa żywność, bio żywność, żywność bezglutenowa, produkty dla alergików, suplementy

 

logo pełne zdrowia

 

 Powstaliśmy z pasji i miłości do zdrowego trybu życia

 

 

Pięć lat temu, mając świadomość tego, co buduje nasze zdrowie, zaczęliśmy poszukiwania zdrowej żywności. Żywności, takiej jak dawniej, gdzie jabłko smakuje jak jabłko, gruszka jak gruszka a pomidor jak pomidor. Pozornie takie proste zadanie, okazało się w cale nie takie proste. Nie mając dostępu o ekologicznych warzyw i owoców postanowiliśmy sami uprawiać ziemię. Zajęliśmy się produkcją naturalnych, wolnych od sztucznych nawozów i chemicznych środków warzyw, owoców i przetworów. Powróciliśmy do zapomnianych już a sprawdzonych przez dziesiątki pokoleń naturalnych metod uprawy roślin.

Na własnym przykładzie, doświadczyliśmy jaka moc drzemie w medycynie naturalnej, która leczy żywieniem. Nasze możliwości produkcyjne były jednak ograniczone a zapotrzebowanie na naturalne warzywa i owoce - ogromne. Na naszej drodze spotkaliśmy wielu specjalistów, którzy dzisiaj chętnie dzielą się z nami swoją wiedzą oraz ekologicznymi, zdrowymi produktami. Doświadczenie siania i zbierania owoców własnej pracy, pozwala nam rozróżnić czy produkt rzeczywiście jest najwyższej jakości. Posiadamy też obiektywne narzędzia, które pozwalają to stwierdzić. 
Nasi dostawcy, tak samo jak my, są miłośnikami zdrowia. Poświęcają swoje życie aby dać innym ludziom coś dobrego, żyjąc w zgodzie z prawami natury. Znamy ich, wiemy w jak odbywa się uprawa i wyrób produktów, dzięki czemu mamy do nich pełne zaufanie.

 

Kiedy odwiedzamy gospodarstwa ekologiczne pytamy:
- jak radzicie sobie z chorobami i szkodnikami, a oni odpowiadają: 
- pryskamy je wyciągiem z pokrzywy z wrotyczu, cebuli, czosnku, z grejpfruta, probiotykami i witaminą C.

 

 Zapytajmy siebie - czy jedząc takie warzywa i owoce będzie to miało wpływ na stan naszego zdrowia i samopoczucia?
A co będzie, jeśli zaczniemy jeść wyłącznie zatrutą żywność - pestycydami herbicydami i toksycznymi opryskami?

Jedynym wyjściem aby zachować zdrowie na dłużej to udać się do dobrego rolnika, który nie stosuje chemii w uprawie. Jednak żeby takiego znaleźć – ze świecą trzeba szukać. To jest właśnie to, czym żyjemy na co  dzień. Zrzeszamy ekologicznych rolników w naszym sklepie - Pełne Zdrowia. Nasza siedziba znajduje się w Brzegu na ul. Chopina 12. 
Realizujemy dostawy do domów na terenie Brzegu i Oławy oraz do wielu punktów we Wrocławiu. Posiadamy sieć Ambasadorów, gdzie można odebrać swoją paczkę ze zdrową żywnością. 
Zamówienia przyjmujemy stacjonarnie, telefonicznie lub online na stronie: www.pelne-zdrowia.pl.  Dzięki takiemu systemowi zamówień, do naszych klientów trafiają warzywa i owoce prosto z pola oraz zawsze świeże mięso, wędliny i nabiał.

 

 

Znajdziesz u nas:

 

 • EKO warzywa i owoce

 • EKO drób

 • Swojskie wędliny

 • Świeże mleko prosto od korwy

 • EKO nabiał

 • Kozie mleko i sery

 • Produkty bez glutenu

 • Żywność dla alergików

 • Produkty tradycyjne i naturalne

 

Nasza specjalność to:

 • świeże warzywa i owoce bez chemii

 • ekologiczne mięso i swojskie wędliny

 • domowe przetwory i kiszonki

 • ekologiczny nabiał

 • naturalne zioła i herbaty

 • kasze, ryże, mąki, makarony, bakalie

 • produkty bezglutenowe oraz dla alergików

 • wyselekcjonowane suplementy diety

 

A do tego dodajemy wiedzę i ogrom naszego serca.

 

Jeżeli masz specjalną dietę i czegoś nie znajdziesz na naszych półkach (chociaż nasz asortyment przekracza już tysiąc produktów) postaramy się to dla Ciebie sprowadzić.

 

 

Nie musimy się już troszczyć o to gdzie znaleźć świeżą, nieprzetworzoną i zdrową żywność,  ponieważ w jednym miejscu  - w Pełne Zdrowia - znajdziemy wszystkich lokalnych, dobrych producentów, którzy gwarantują ekologiczną jakość pożywienia, potwierdzoną certyfikatami. 
Tylko taką drogą możemy dojść do pełni zdrowia, czerpiąc energię i radość z natury.  Wystarczy zadbać o to, co każdego dnia trafia na nasz talerz.

 

Chcesz iść razem z nami po zdrowie?

 


Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję zakupów:

zamówienie telefonicznie:

784 337 841

zamówienie z dostawą do domu (Brzeg, Oława i okolice)

zamówienie z odbiorem w Punktach Ambasadorskich Pełne Zdrowia 
(Oława, Wrocław i okolice)

on-line: www.pelne-zdrowia.pl

 

Zapraszamy i do zobaczenia :)

Zapraszamy na niespodzianki, degustacje i coś EKSTRA :)