Szukaj

POMOC PSYCHOLOGICZNA DLA OSÓB W RÓŻNYM WIEKU, HIPNOZA

hipnoterapia, porady psychologiczne, konsultacje psychologiczne, terapia rodzinna, terapia par, terapeuta systemowy w procesie certyfikacji

gabinet psychologiczny psycho-med logo

 

Hipnoterapia

 

Terapia w stanie hipnozy jest skuteczną i bezpieczną metodą pracy z podświadomością, dzięki której możesz dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu. Pomaga pokonać stres, lęki, nałogi, problemy natury psychologicznej i emocjonalnej. Dzięki hipnoterapii możesz łatwiej osiągać wyznaczone cele i podnosić  jakość swojego życia każdego dnia. 

 

Hipnoterapia jest szczególną formą relacji pomiędzy klientem a terapeutą, w której jasne stają się potrzeby, ale też źródła problemów oraz odczuwanych emocji. Dzięki hipnozie możesz zrezygnować z niekorzystnych przyzwyczajeń, nawyków, pozbyć się zaburzeń, które utrudniają codzienne funkcjonowanie i realizowanie siebie, chorób psychosomatycznych, bólu i wielu innych trudności.

 

  • Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, czujesz że chciałbyś zmiany, ale coś Cię ogranicza, to właśnie dzięki hipnozie możesz to osiągnąć.

  • Jeśli masz trudności z nawiązywaniem relacji, budowaniem związków, to hipnoterapia da Ci wiarę we własne możliwości i pomoże w odkryciu zasobów, które masz głęboko schowane i ich po prostu nie widzisz.

  • Jeśli czujesz się zmęczony, masz trudności w uzyskaniu odprężenia to hipnoza jest skutecznym i prostym sposobem na poprawę Twojego samopoczucia.

 

Dzięki hipnozie zniesione zostają dotychczasowe blokady, błędne przekonania, które utrudniają osiąganie sukcesów, budowanie relacji, samorealizację.

TERAPIA PAR I RODZIN