SALON KOSMETYCZNY KAMILA

makijaż permanentny, paznokcie hybrydowe, laser IPL, infuzja tlenowa

SALON KOSMETYCZNY KAMILA

 

ZABIEG PEEL & LIFT

zabieg usuwa martwe komórki naskórka oraz niedoskonałości ułatwiając w ten sposób skórze oddychanie.

 

ZABIEG BEAUTE LIFTING

podczas zabiegu kosmetyczka masuje każdą zmarszczkę z osobna Ekspresowym Wypełniaczem Zmarszczek, aby w widoczny sposób je wygładzać. Kulminacyjnym momentem zabiegu jest aplikacja maski z kolagenem morskim, która ujędrnia skórę i poprawia owal twarzy.

 

ZABIEGI BEAUTE AROMATIQUE

jest unikalnym zabiegiem, w którym korzyści płynące z zastosowania olejków esencjonalnych są potęgowane dzięki delikatnemu masażowi. 

 

DEPILACJA (laser IPL)

podstawą działania lasera jest niszczenie włosa za pomocą światła laserowego, które niszczy komórki odżywcze włosa i tym samym zapobiega jego regeneracji i odrastaniu.

 

ZAMYKANIE NACZYŃ

polega na absorpcji światła laserowego we krwi (hemoglobina) i w skórze dla odpowiednich długości fali.

 

FOTOODMŁADZANIE

jest to zabieg polegający na odmładzaniu przy pomocy światła. Używane do tego celu jest silne światło o odpowiedniej długości fali (technologia IPL), które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu oraz ją leczy.

 

RF

metoda wykorzystująca fale radiowe wysokiej częstotliwości. Efektem stosowania jest zwiększony przepływ krwi w leczonym obszarze, odżywienie i rewitalizacja komórek skóry a także zdrowy i promienny wygląd.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY

za pomocą delikatnych, sterylnych i jednorazowych igieł wprowadzane są przetestowane na alergie pigmenty. Dzięki tej metodzie można narysować lub skorygować linię brwi, kreski na powiekach, "zagęścić rzęsy", wyrównać kontur ust.

 

METODA PIÓRKOWA KRESKI I BRWI

jest to metoda piórkowa doskonale imitująca włos, dająca możliwość uzyskania wyglądu gęstych, naturalnych brwi. Piórko, którym wykonywany jest makijaż jest tak skonstruowane, by wypigmentowany włos miał jak najbardziej naturalny wygląd, czyli pogrubiony od nasady i zwężony na końcu. Makijażem wykonanym tą metodą nawet przy zupełnym braku włosków na dniach osiągamy tak naturalny efekt, że ciężko odróżnić je od naturalnych brwi.