SKLEP Z NARZĘDZIAMI, NARZĘDZIA DLA GLAZURNIKÓW, SILKA

narzędzia dla glazurników, elektronarzędzia, narzędzia dla elektryków, odnawialne źródła energii, folie Red Snake, panele fotowoltaiczne i narzędzia dla profesjonalistów

 


 

Specjalizujemy się w szerokim asortymencie:

  • elektronarzędzi 

  • ogrzewania elektrycznego 

  • posiadamy duży wybór gniazdek modułowych

  • akcesoria meblowe 

  • oferujemy asortyment dla glazurników, kafelkarzy, elektryków

  • oświetlenie, lampy i latarki

  • chemia, BHP i odzież ochronna

 


 

Najczęściej osoby budujące dom, decydują się na system grzewczy Red Snake rozważając kwestie:

 

FINANSÓW:

bo chcą uniknąć wysokich kosztów inwestycji i eksploatacji dla zdrowia. Ogrzewanie Red Snake może kosztować mniej niż inne systemy grzewcze, a w połączeniu z fotowoltaiką obniża rachunki nawet do 0 zł.

BEZPIECZEŃSTWA:

bo zależy im na systemie bezawaryjnym i bezpiecznym dla zdrowia. Ogrzewanie Red Snake, podobnie jak instalacja elektryczna nie ulega rozszczelnieniu i nie eimituje szkodliwych dla zdrowia substancji, a żywotność systemu sięga nawet kilkudziesięciu lat.

WYGODY:

bo nie chcą dokładac do pieca i pilnować cyklicznych serwisów. Ogrzewanie Red Snake jest bezobsługowe. Możesz sterowac nim ze smartfona i nie wymaga konserwacji.

NIEZALEŻNOŚCI I EKOLOGII:

bo boją się rosnących cen energii i skutków smogu. Systemy grzewcze Red Snake to ogrzewanie zeroemisyjne i przyjazne dla środowiska, zasilane własną energią ze słońca.

CZASU I PRZESTRZENI:

bo maja dość wydłużające się budowy i złożonych procesów decyzyjnych. Chcą także odzyskać przestrzeń przeznaczoną na kaloryfery i kotłownię. Montaż ogrzewania Red Snake jest czysty i zajmuje zwykle do 2 dni.

 

 

POZWÓL SOBIE ODDYCHAĆ CZYSTYM POWIETRZEM, A PORTFELOWI ODETCHNĄĆ Z ULGĄ.

 

25 lat gwarancji - Pzygotuj dom na jutro

 

 


 

OGRZEWANIE PODŁOGOWE:

Folie grzewcze Red Snake mozesz zainstalować pod panelami, wylewką, a nawet pod drewniana podłogą.

 

SCHEMAT UŁOŻENIA NA PODŁODZE Z PANELAMI

 

SCHEMAT UŁOŻENIA NA PODŁODZE Z PŁYTKAMI


 

Dzięki temu, że montaż wykonywany jest przez naszych Autoryzowanych Instalatorów, masz pewność sprawności i wydajności ogrzewania. Dodatkowo otrzymujesz 25 lat gwarancji na folie grzewcze Red Snake.

Stale pojawiają się bardziej wymagające regulacje dotyczące warunków technicznych, chroniące klimat i środowisko. Inwestując w Red Snake, wybierasz ogrzewanie nieemitujące CO2, zasilane odnawialnymi źrodłami energii i kompatybilne z inteligentnymi systemami zarządzania energią. Red Snake to wybór przyszłości.

 

 

OGRZEWANIE SUFITOWE:

podobnie jak słońce, folie grzewcze z góry szybko nagrzewają pomieszczenie, zapewniając równomierne, przyjemne ciepło.

BILANSOWANIE ENERGII SLONECZNEJ:

Instalacja fotowoltaiczna zapewnia własną energię ze słońca, którą zasilasz folie grzewcze Red Snake, obniżając swoje rachunki do minimum.

Zarządzasz temperturą w każdym pomieszczeniu za pomocą smartfona lub termostatu. Krótki czas nagrzewania pozwala korzystać z ciepła ekonomicznie i ekologicznie.

 

ŁATWE ZARZĄDZANIA I ZDALNA OBSŁUGA

 


 

Możliwość sprzedaży poza godzinami pracy sklepu - tel. 788 688 588

 


 

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Sobota 10:00 - 14:00