SPECJALISTYCZNY GABINET PIELĘGNIARSKI I HIRUDOTERAPII

leczenie pijawkami, ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym, mezoterapia igłowa, leczenie trudno gojących się ran, usuwanie szwów, płukanie portów dostępu naczyniowego oraz pielęgnacja stomii, kwas hialuronowy, botoks, nici PDO, kroplówki witaminowe,

   EWA-MED   

SPECJALISTYCZNY GABINET PIELĘGNIARSKI I HIRUDOTERAPII


 

Oferuje: 

leczenie trudno gojących się ran (owrzodzenia troficzne, stopa cukrzycowa, stopa miażdżycowa, itp.)

leczenie odleżyn i oparzeń I i II stopnia 

zdjęcie szwów, cewnikowanie, kompresjoterapia

pobieranie wymazów do badań mikrobiologicznych

opatrunek i pielęgnacja stomii lub urostomii + wymiana worka

konsultacje + odbiór sprzętu stomijnego

płukanie portów dostępu naczyniowego + zakładanie korka heparynowego

pielęgnacja gastrostomii - PEG

radiofrekfencja mikroigłowa

laser frakcyjny CO2

depilacja laserowa

 

 

 

Medycyna Estetyczna

 

 • Osocze bogatopłytkowe

To jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających, wyróżniający się wysokim bezpieczeństwem.

Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego, umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz kompleksowej biostymulacji komórek skóry.

Jest doskonałym zabiegiem dla osób dotkniętych alergiami, które nie mogą poddać się zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem syntetycznych preparatów.

 • Pforhilo - MOLEKUŁA MŁODOŚCI

Jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry.

Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się.

 • Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to innowacyjna metoda pozbywania się tłuszczu z wybranych partii ciała.

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylochiny do określonej partii ciała, co prowadzi do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej.

 • Nici liftingujące PDO

Metoda ta polega na wprowadzeniu nici pod skórę. Takie działanie ma na celu jej podniesienie i zniwelowanie opadania tkanek, które jest efektem nieuniknionego procesu starzenia się.   

Ten rewelacyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej jest wykonywany u obu płci i pozwala uzyskać ten sam spektakularny efekt. Jest on wskazany osobom, którym zależy na przywróceniu utraconej jędrności i napięcia skóry. Wprowadzenie nici pod skórę w szybki sposób poprawia owal twarzy i odmładza wygląd. Zabieg będzie doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów zmagających się z opadającymi tkankami w okolicy podbródka- pozwala zniwelować nieestetycznie wyglądający drugi podbródek

 • Laser frakcyjny CO2 ablacyjny

Jego działanie polega na podgrzewaniu i kontrolowanym uszkadzaniu skóry, w celu wymuszania na organiźmie procesu jej odbudowy.

Ablacyjny laser frakcyjny sprawdza sie w leczeniu wielu problemów estetycznych m.in. przy odmładzaniu i odświeżaniu skóry, leczeniue blizn, czy redukcji rozszerzonych porów.

 • Wypełniacze pod oczy

Cienie pod oczami są często sprawą personalną uwarunkowaną genetycznie, którą ciężko zatuszować kosmetykami.

 

HIRUDOTERAPIA - leczenie pijawkami

Naturalna metoda leczenia wielu chorób. Związki zawarte w ślinie pijawek przenikają do organizmu człowieka i wywołują szereg zmian biochemicznych.

 


 

Substancje te posiadają właściwości:

przeciwzakrzepowe

rozszerzające i uszczelniające naczynia krwionośne

przeciwhistaminowe

przeciwbólowe

antybakteryjne

odmładzające

 

 • "Specjalistyczny gabinet, profesjonalne podejście do pacjentów, Pani Ewa zrobila mi osocze bogatopłytkowe jestem bardzo zadowolona, efekt niesamowity. Dziękuję Pani Ewo."

  Pacjętka

  Dodaj Twoją opinię
 • "Laser frakcyjny, mega zabieg, Pani Ewa dokonala cudu moja buzia jest mega, skóra jak nowa, nawilżona, odnowiona, zmniejszyły i rozjaśniły sie moje plamy na twarzy. Drogie Panie polecam. "

  Hania

  Dodaj Twoją opinię