TARTAK WIERTELAK

więźby dachowe, łaty, kontrłaty, deski, produkcja palet, usługa ploterem frezującym CNC (pole robocze: 207x300 cm), obróbka, transport

logo Tartak Wiertelak

 

STOLBUD jest firmą, działającą na rynku od 2000 r. Siedziba firmy znajduje się w Jelczu-Laskowicach (woj. dolnośląskie). Specjalizujemy się w produkcji palet drewnianych typowych, jak i nietypowych, na zamówienie klienta: jednorazowych oraz wielorazowego użytku, zróżnicowanych ze względu na wymiar, rodzaj surowca i przeznaczenie. Posiadamy dobrze wyposażony park maszynowy pozwalający na wydajną pracę a także oszczędność energetyczną i zminimalizowanie strat surowcowych. Dzięki ekipie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, tworzących doskonale zgrany zespół jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, przez co zyskaliśmy mocną pozycję na rynku palet oraz wielu zadowolonych klientów.

 


 

PALETY 
Specjalizujemy się w produkcji palet drewnianych typowych, jak i nietypowych na zamówienie klienta: jednorazowych oraz wielorazowego użytku, zróżnicowanych ze względu na wymiar, rodzaj surowca i przeznaczenie. Możemy wykonać rownież nowy projekt palety jeśli zajdzie taka potrzeba.

    
WIĘŹBY 
Więźby dachowe dla drewnianych konstrukcji nośnych. Pomożemy dobrać jej rodzaj zależnie od kształtu dachu, odległości między ścianami zewnętrznymi, kąta nachylenia połaci dachowej oraz od ciężaru pokrycia dachowego. Wszystkie cięte pod wymiar konkretnego zamówienia.

    
ŁATY i KONTRŁATY 
Posiadamy w ciągłej sprzedaży łaty i kontrłaty o różnych wymiarach, impregnowane, w zależności od zamówienia.

    
INNE 
Wszelkiego rodzaju deski, pale, płyty, kołki itp., cięte pod wymiar na zamówienie Klienta.

    
TRANSPORT 
Oferujemy własny transport który dowiezie i rozładuje ładunek we wskazanym miejscu.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK  7:00 - 15:00
SOBOTA   7:00 - 13:00