TAX-ES KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO

dr Ewelina Skwierczyńska

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Dr Ewelina Skwierczyńska

 

Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi doradztwa podatkowego i dedykowane szkolenia branżowe. Usługi świadczymy zarówno podmiotom gospodarczym, jak i klientom indywidualnym. Klienci naszej kancelarii mogą liczyć na doradztwo podatkowe w formie jednorazowego wsparcia, jak i w ramach stałej współpracy (bieżąca obsługa podatkowa przedsiębiorstw oraz jednostek sektora finansów publicznych). Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

 

dr Ewelina Skwierczyńska

dr Ewelina Skwierczyńska

 

Doradca podatkowy wpisany na listę licencjonowanych doradców podatkowych KRDP pod numerem wpisu 13208. Właściciel marki TAX-ES. Manager Zespołu podatkowego we wiodącej spółcee doradztwa podatkowego w Polsce; doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa w specjalizacji prawo finansowe.

Ekspert podatkowy posiadający wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących podatku od towarów i usług oraz rozliczeń podatkowych podmiotów prawa publicznego, w tym samorządowego. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa podatkowego, w tym publikacji recenzowanych i punktowanych przez Ministerstwo Finansów oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wykładowca, prowadząca studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Szkoleniowiec i Partner Strategiczny wielu podmiotów rynku usług doradztwa podatkowego.

 

Zakres usług dopasowujemy do potrzeb klienta, charakteru prowadzonej działalności (w przypadku podmiotów gospodarczych) oraz specyfiki sprawy, z jaką się do nas zgłasza. Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach oraz systemach rozliczeń, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom najbardziej optymalne dla nich rozwiązania. Służymy wsparciem nie tylko przy wyborze sposobu rozliczeń, ale i w przypadku wątpliwości związanych na przykład z kwalifikowalnością VAT w projektach unijnych. Oprócz usług doradztwa oferujemy również audyty podatkowe mające na celu analizę i kontrolę prawidłowości rozliczeń w wybranym zakresie. Przedmiotem naszych zainteresowań są również ceny transferowe. W tym zakresie oferujemy Państwu opracowanie polityki cen transferowych oraz szczególnej dokumentacji, a także analiz.

 

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem – dlatego przeprowadzamy także profesjonalne szkolenia podatkowe zarówno wewnętrzne, jak i otwarte dedykowane przedsiębiorcom, jak i ich pracownikom. Staramy się, by podczas naszych szkoleń informacje były przekazywane rzetelnie, a przy tym w sposób zrozumiały nie tylko dla specjalistów, ale i dla osób, które nie zajmują się tą tematyką na co dzień. Nasze kompetencje nie ograniczają się do doradztwa, przeprowadzania audytów i szkoleń oraz sporządzania analiz i dokumentacji. Wspieramy naszych klientów także w sytuacjach spornych poprzez przygotowanie odpowiednich pism procesowych oraz skarg do sądów administracyjnych.

 

Zakres usług kancelarii każdorazowo dopasowywany jest do aktualnego zapotrzebowania klienta. Dlatego w celu uzyskania szczegółów na temat współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 


 

  • bieżące doradztwo podatkowe

  • audyty ograniczone i pełne

  • opinie prawnopodatkowe

  • dokumentacja podatkowe

  • VAT w projektach unijnych