WŁOSTOWSKA DESIGN

dyplomowany architekt wnętrz, projekty wnętrz mieszkań, domów, biur, sklepów, hoteli, restauracji

Szanowni klienci, w związku z obecną sytuacją na rynku, przekazujemy informacje dotyczące działania naszej firmy:

 

zakres działalności:

Projektowanie wnętrz mieszkalnych i dla firm. Zajmuję się zarówno prostymi, krótkimi poradami, jak coś usprawnić,zmienić, upiększyć w przestrzeni, gdzie żyjemy i pracujemy - po pełne projekty i nadzór nad realizacją.
Pracuję bez zmian :), no może bardziej internetowo, telefonicznie.
  

potrzeby i możliwości:

Moje możliwości: teraz jest taki czas, gdzie niemal wszyscy zamienili biura na dom - jako miejsce pracy i nie jest to łatwe zadanie, bo dom nie jet do tego przygotowany. Chętnie pomogę w lepszej organizacji swojej nowej przestrzeni - porady telefoniczne albo video, mailowe.

Moje potrzeby: będę przygotowywać cykl prezentacji o projektowaniu - potrzebuję osoby do wyszukiwania materiałów w internecie, pomoc przy opracowywaniu rysunków oraz do realizacji graficznej i filmów.

godziny otwarcia:

pn-sb- 10.00-19.00  - telefonicznie lub video.
Na dłuższą rozmowę/spotkanie online  lepiej umówić się na konkretny czas, wówczas mogą to być inne godziny niż standardowe.

kontakt:
tel: 694410686
email: info@wlostowskadesign.com, lub awlostek@gmail.com

płatność:
Przelew, ale również darmowe porady - bo teraz dobrze jest sobie pomagać. 
Może być też forma barteru, aby obie strony czuły komfort wymiany wartości :)

 

 

Architekt Agnieszka Włostowska

 • Projektuję wnętrza domów i mieszkań

 • Projektuję wnętrza sklepów, salonów, restauracji, hoteli

 • Projektuję oraz wykonuję meble

 

logo - włostowskadesign

 

Agnieszka Włostowska - Jestem architektem i architektem wnętrz.

Cześć nazywam się Agnieszka Włostowska, jestem dr. sztuk plastycznych, wykładowcą na kierunku architektura wnętrz. Od 2015 wystawiam swoje prace w Mediolanie i Paryżu. Posiadam 15 lat praktycznego doświadczenia, większość zleceń realizuje kompleksowo tj. od wykonania projektu, aż do kompleksowej realizacji wizji.

Dzięki temu, że uczestniczę i udzielam się jako prelegent na wielu konferencjach w Polsce i za granicą, mam dostęp do najświeższych trendów, rozwiązań i pomysłów.

Jestem rzemieślnikiem, który współpracuje z klientem i pracuje na jego rzecz, bo wiem, że każdy jest inny. Jeden lubi opowieści, drugi „dotknąć”, kolejny potrzebuje wizualizacje. Potrafię pracować z każdym, dlatego moje projekty są tak różne.

Efektem mojej pracy są dobre, sprawdzone, funkcjonalne, oparte na analizie rozwiązania, które sprawdzą się dzisiaj, jak i w przyszłości. Szanuję pieniądze, dlatego nie wymyślam „fisiu misiu”, ale jeżeli dasz mi swobodę, to chętnie wyjdę poza ramy bezpiecznego projektowania, wtedy koncepcja stworzy nową rzeczywistość.

W dużym skrócie moim zadaniem jest polepszenie Twoje życia i otoczenia czyjegoś życia lub miejsca pracy.

 

 

Kolorowe mieszkanie, Wrocław - moje prywatne projektyAranżacja gabinetu psychologicznegoProjektowanie oświetlenia wnętrzprojektowanie przestrzeni biurowejAranżacja pokazów modydom pod lasem w wieruszowieMieszczański apartament - WrocławGabinet psychologa - Wrocław

 

 • Szybka dostawa

  Dowieziemy do domu lub do firmy.
 • Szybki i stały kontakt

  Zawsze się z nami skontaktujesz.
 • Gwarancja jakości

  Wysoka jakość usług i produktów.