ARTSTOL

meble na wymiar, szafy, garderoby, kuchnie, biurka, komody, firmy, wnęki, Meble Brzeg, Meble Wrocław

Meble na wymiar

 

Idealne meble do twojego mieszkania

 

Kuchnie na wymiar

 

Szafy na wymiar

Regały

Biurka

Komody

 

Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę!
tel. 503 139 063

 

 

Zobacz więcej informacji na naszej stronie: www.artstol.eu

 • "moim zdaniem firma Jest godna polecenia! Pan R. Jest fachowcem w tym co robi, umie podpowiedzieć i dzieki jego poradom mam kuchnie i szafy w przedpokoju o jakich marzyłam! wszytsko trwalo niewiele czasu a cena jak za takkie cuda rowniez nie była wygórowana POLECAM !!!"

  Magdalena Z.

  Dodaj Twoją opinię
 • "Szczerze polecam firmę ARTSTOL. Mam zabudowaną szafę w sypialni , szafkę w łazience oraz kuchnie. Meble sprawują się bez zarzutu oraz wyglądają przepięknie. Firma godna polecenia. Terminowość, rzetelność, profesjonalizm i fachowe podejście do tematu. Jakość wykonania na 100% Szczerze polecamy!"

  Jóżef

  Dodaj Twoją opinię
 • "Mebelki są cudowne. Wykonanie i obsługa na najwyższym poziomie. Wrócimy na 100% Polecam"

  Wiktor

  Dodaj Twoją opinię
 • "Jestem bardzo zadowolona z mebli, wykonane starannie, wszystko bez problemów żadnych reklamacji, polecam gorąco firmę"

  Zofia

  Dodaj Twoją opinię
 • "-meble na wymiar https://lit.pl/artstol-brzeg Firma naprawdę godna polecenia. Meble kuchenne wykonane z najwyższą starannością, dokładnością i rzetelnością. Montaż w umówionym terminie. Wysoka jakość wykonanej usługi, zarówno projekt, meble i montaż. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, posiada umiejętność profesjonalnego podejścia do klienta i służy fachową radą. Szczerze polecam."

  Agata

  Dodaj Twoją opinię