HOMEHOOD

dekoracje, meble, oświetlenie, tekstylia, wazony, donice, lustra, sofy, kanapy, regały, witryny, komody, stoły, akcesoria, lampy

 

Unikatowe meble i dodatki do wnętrz: industrialne, vintage, rustykalne

 

HomeHood to salon wnętrz zlokalizowany przy ul. Wrocławskiej 14 w Oławie. Czekają w nim na Państwa specjalnie wyselekcjonowane meble w stylu glamour, industrialnym, retro, vintage, nowojorskim, kolonialnym, art deco. W swojej ofercie posiadamy również designerskie oświetlenie oraz dodatki do wnętrz. 

 

Wszelkie elementy wyposażenia pochodzą z najróżniejszych zakątków świata. Są wykonane z drewna, szkła, metalu czy porcelany. Większość z nich powstaje ręcznie, a do ich produkcji stosuje się najwyższej jakości surowce. Są one nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale przede wszystkim estetyczne - zachowują w sobie cząstkę duszy z miejsc, z których pochodzą. 

 

Naszą misją jest także udostępnianie produktów do wyposażenia wnętrz z materiałów recyklingowych. W trosce o naturalne środowisko, proponujemy ekologiczne dodatki do mieszkań. To oryginalne projekty, które znakomicie odnajdą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeniach, nadając im twórczy charakter. 


 

Designerskie meble, oświetlenie, dekoracje do mieszkań

 

Wśród naszych oryginalnych mebli możemy wymienić przede wszystkim: barki, konsole, kredensy, krzesła, fotele, Zostały one już wstępnie wyselekcjonowane, aby każdy, kto trafi do sklepu HomeHood, miał pewność, że wybiera spośród prawdziwych perełek. 

 

Artykuły do wyposażenia wnętrz, które cieszą się sporym zainteresowaniem, to lampy, ozdoby drewniane, szklane i metalowe, tekstylia, produkty do ogrodu, akcesoria do kuchni i jadalni. Zadbaliśmy o to, aby zarówno właściciele nowoczesnych, jak i klasycznych mieszkań oraz domów mogli znaleźć w naszym asortymencie coś dla siebie. 

 

Każdy kolejny produkt z dumą prezentujemy w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym. Zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie zamówienia. Chętnie doradzamy w kwestii wyboru mebli i dodatków, opowiadamy o ich pochodzeniu, przedstawiamy producentów. 

 

Współpracujemy z czołowymi markami, jeśli chodzi o producentów mebli oraz akcesoriów do wyposażenia wnętrz. Wśród nich są m.in. Aluro, Belldeco, HK Living, Dutchbone, Be Pure, Urban Nature Culture Amsterdam, WoodWick, QEEBOO.

 

Otwórz się na wnętrza

 

 

 

 

 

DEKORACJE

piękne wazony, kosze donice, patery i wiele innych

 

 

 

 

MEBLE

oryginalne meble drewniane, metalowe i tapicerowane

 

 

OŚWIETLENIE 

lampy wiszące, stojące i biurowe

 

 

 

 


 

Zapraszamy 

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

sobota 10:00 - 14:00